طراحی گرافیکی و چاپ

امیر قطر: با عمان روابط همکاری ممتازی داریم

امیر قطر امروز (چهارشنبه) تاکید نمود که کشورش با عمان روابط همکاری ممتازی دارد.

29 آبان 1399

بورسیه رشته گرافیک در کانادا

در طی چند سال گذشته تعداد دانشجویان بین المللی در کانادا به طرز چشمگیری افزایش یافته است. کانادا نیز یکی دیگر از مقاصد تحصیلی محبوب در بین دانشجویان بین المللی است. دانشگاه های کانادا از سطح علمی بسیار بالایی و سیستم آموزشی مدرنی برخوردار می باشند. همچنین...

3 آبان 1399

خبرنگاران صنعت چاپ خراسان جنوبی توانمند اما ناشناخته

بیرجند - خبرنگاران - صنعت چاپ در خراسان جنوبی با 62 سال قدمت امروز ظرفیت های متعددی دارد که به گفته فعالان این حوزه، بخشی از این ظرفیت ها و قابلیت ها ناشناخته مانده است.

21 مهر 1399

معنای متفاوت سفر نخست وزیر عراق به ایران

سفر روز سه شنبه مصطفی کاظمی، نخست وزیر عراق، به ایران از جهت های گوناگون حائز اهمیت است. این سفر در بحبوحه کوشش های دو کشور برای بازتنظیم مناسبات فی مابین انجام شد.

25 شهریور 1399

اعلام کشف و ضبط 77 اثر تاریخی از قاچاقچیان عتیقه

ایسنا/ براساس سخنان مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان تهران، کشف و ضبط 77 اثر تاریخی از قاچاقچیان عتیقه انجام گرفت.

23 شهریور 1399

چگونه مو هایمان را در خانه رنگ کنیم؟

شاید شما هم مثل بسیاری از افراد وقت کافی نداید که حدود سه ساعت در یک سالن آرایشگاهی بنشینید تا مو های شما کوتاه و رنگ گردد و تازه این جدای از مسئله هزینه آن است. هزینه و وقت؛ این چیزی است که اغلب خانم ها در موضوع رنگ کردن مو های خود با آن روبرو هستند. این...

1 شهریور 1399

آشنایی با رفیق سلطانی فر: تاجر صنایع دستی و معرف ویلموتس

ماجرای قرارداد بحث برانگیز مارک ویلموتس هر روز که می گذرد ابعاد تازه تری به خودش می گیرد و حالا شکسته شدن سکوت مهدی تاج در یک تریبون یک طرفه در تلویزیون، پای یک مرکز فرهنگی تجاری را به پرونده ویلموتس باز کرده است. رئیس فدراسیون فوتبال در این گفت وگوی تلویزیونی...

15 مرداد 1399

همکاری محققان دانشگاه آزاد و هاروارد در ساخت داربست دریچه قلب

به گزارش خبرنگاران، مریم اسلامی پزشک و فارغ التحصیل دکتری تخصصی زیست شناسی گرایش ژنتیک مولکولی این واحد دانشگاهی که خاتمه نامه دکتری تخصصی خود را در دانشگاه هاروارد امریکا به طور حضوری و با هدایت پرفسور خادم حسینی و جوادی و مشاوره شکرگزار و اقدمی به...

2 تیر 1399

نکات مهم و لازم برای سفرهای نوروزی

نکات سفرهای نوروزیبا نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی و البته آغاز مسافرت ها، دانستن و رعایت نکات سفرهای نوروزی بسیار ضرورت می یابد. در این دوره از تعطیلات، بسیاری از خانواده ها، برنامه سفر می ریزند. حتی در میان ایرانیان عموما چند خانواده و فامیل، با یکدیگر...

24 خرداد 1399

چراغ ها را من خاموش می کنم با خجالت نکش

گروه فرهنگی خبرنگاران، در ایام نوروز، کتاب ها و فیلم های مختلفی را برای مطالعه و تماشا به مخاطبانش پیشنهاد می نماید.

27 اردیبهشت 1399

ساعت رسمی کشور از امشب یک ساعت جلو کشیده می شود

ساعت رسمی کشور از امشب به منظور استفاده بیشتر از انرژی یک ساعت به جلو کشیده می شود.

19 اردیبهشت 1399

چهره نگاری ملی برای اسپانیایی زبان ها

اگرچه من ایرانی ام به واسطه ساختار چهره نگارانه و پرتره بودنش سویه فردی دارد اما در پس بازنمایی سوژه های خود توانمندی های محیطی و شرایطی را که این دانشمندان در آن پرورش یافته و رشد کرده اند نیز نشان می دهد.

4 اردیبهشت 1399

مقایسه رفتار با کرونا؛ از چین تا ایران

رایزن فرهنگی ایران در چین درحالی از فرهنگ مقابله مردم چین با ویروس کرونا در مقایسه با ایران و تعطیلی فرهنگ در آن کشور به دلیل شیوع این ویروس می گوید که معتقد است انگار مردم ایران کرونا را شوخی گرفته اند.

27 فروردین 1399

برنامه های اجتماعی پلیس راهور برای ایام نوروز

توزیع بروشور و سی دی های صوتی طنز با مضامین ترافیکی و هشداری، از جمله برنامه هایی است که معاونت اجتماعی پلیس راهور برای ایام نوروز در نظر گرفته است.

14 فروردین 1399

رکوردشکنی جدید بورس تهران ، افزایش 6 هزار و 543 واحدی شاخص کل

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در سرانجام معاملات امروز با افزایش 6 هزار و 543 واحد رکورد جدیدی به دست آورد و به رقم 367 هزار و 631 واحد رسید.

28 بهمن 1398

روزشمار: 11 شهریور؛ شروع ساخت برج پیزا

در اولین روز سپتامبر 1174 میلادی عملیات احداث و ساخت برج معروف پیزا در شهر پیزای ایتالیا شروع شد. هدف از ساختن برج پیزا در شهر پیزای ایتالیا، نصب یک ساعت بزرگ بر بالای آن بود.

21 بهمن 1398

رویداد نوآورانه حمایت از ایده های حوزه تایر در دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد

رویداد نوآورانه شناسایی و حمایت از ایده های حوزه تایر در راستای استفاده از پتانسیل دانشگاهی و استارت آپی 28 آبان ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.

15 دی 1398

کرند و ریجاب دهه فجر صاحب تصفیه خانه آب می شوند

خبرنگاران/کرمانشاه مدیر پروژه تصفیه خانه های آب کرند و ریجاب معتقد است، اگر تخصیص اعتبار به موقع صورت گیرد این آمادگی وجود دارد که این دو پروژه دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

3 دی 1398

تئاتر جایی برای حسرت خوردن نیست

روزنامه شرق - رضا آشفته: اگر بخواهیم 10 هنرمند تئاتر پس از انقلاب را انتخاب کنیم، بی تردید محمد یعقوبی یکی از آنهاست؛ کارگردانی که همواره سعی کرده در تئاتر ایران منشأ تحول و دگرگونی باشد؛ چه در دنیای متن و درام نویسی و چه در زمینه اجرا و کارگردانی. بنابراین...

30 آذر 1398

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مقدمه ای بر رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی

رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی فردا شروع می گردد و نمایندگان کشورمان بر روی تشک می روند.

13 آذر 1398