کوپه رویایی هیوندای ساخته می گردد؟، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می نماید

به گزارش ایپتن، رئیس طراحی هیوندای بیان کرد این شرکت در خصوص N Vision 74 جدی است. با توجه به این اظهارات، پرسشی فکر کارشناسان را به خود مشغول نموده است: گزینه ساخت کوپه اسپرت هیدروژنی برقی دوباره روی میز قرار گرفته است؟

کوپه رویایی هیوندای ساخته می گردد؟، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می نماید

به گزارش همشهری و به نقل از موتور 1، به نظر می رسد که احتمالا در هیوندای به نوعی ارتباط کامل و دقیقی میان مسوولان این کمپانی وجود نداشته باشد خودروساز کره جنوبی واقعا مطمئن نیست که با مفهوم عالی N Vision 74 چه کند. تا آنجا که ما می دانیم و این مساله به وسیله شرکت در بیانیه ای ایمیلی به موتور 1 تایید شد، این خودروی خاص به این زودی فراوری نمی گردد. با این حال، یکی از مدیران عالی رتبه هیوندای اخیرا گفت که این شرکت در خصوص آینده این مدل جدی است.

سایت تاپ گیر این فرصت را داشت که با لوک دانکرولکه، مدیر ارشد خلاق هیوندای تبادل نظر کند، او به این نشریه گفت که این شرکت در خصوص فراوری بالقوه مفهوم N Vision 74 جدی است. این با بیانیه هیوندای که در اوایل ماه جاری برای موتور 1 ارسال شد در تناقض است، بنابراین ما این اطلاعات تازه را به دیده شک و تردید خواهیم نگریست.

دانکرولکه به تاپ گیر گفت: من از تجارت نمایشی متنفرم. من از کار کردن در زمینه ماشین های نمایشی (خودرو هایی که قالب یک مفهوم به جای مانده و زمان فراوری آن ها نامشخص است یا هیچگاه فراوری نمی شوند) متنفرم.

با این حال، به نظر نمی رسد امید زیادی برای فراوری یک کوپه اسپرت هیدروژنی برقی از کره جنوبی وجود داشته باشد. در گزارش قبلی از مانی تودی چاپ کره جنوبی ادعا شده بود که نسخه قانونی و جاده ای این خودرو قرار است در 27 مه در سئول عرضه گردد. با این حال، درک جویس، سخنگوی هیوندای به کارسکوپز گفت که این کانسپت (مفهوم) صرفا یک پروژه یکباره باقی خواهد ماند. بعدا نماینده هیوندای این موضوع را در تبادل نظر با موتور 1 تایید کرد.

اما طبق گزارش های تاپ گیر، ایده مفهومی N Vision 74 را در ابتدا تیم مدیریت ارشد هیوندای مطرح نموده اند، که این مساله احتمالا می تواند راه رسیدن به نسخه فراوریی را کوتاه تر کند. دانکرولکه بعلاوه تأیید کرد که این ماشین نمایشی ایده ای است که از فکر مدیریت بیرون آمده و همواره وقتی مدیریت به شما می گوید این کار را انجام دهید خوب است. به گفته دانکرولکه، حتی اگر یک نسخه فراوریی در راه باشد، که در حال حاضر چندان محتمل به نظر نمی رسد، به شکل فراوری یک سری محدود خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 8 خرداد 1402 بروزرسانی: 8 خرداد 1402 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 2240

به "کوپه رویایی هیوندای ساخته می گردد؟، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوپه رویایی هیوندای ساخته می گردد؟، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید