اخبار مجلس

طرح مدیریت تعارض منافع نمی تواند شفافیت و مبارزه با فساد را محقق کند

طرح مدیریت تعارض منافع در حالی در دستور کار صحن مجلس قرارگرفته که جزییات آن نقدها زیادی را برانگیخته است. مدیریت تعارض منافع یک ماجرای دنباله دار 4 ساله است. درواقع این موضوع یکی از وعده های حقوقی روی زمین مانده دولت دوازدهم است که برای عملیاتی شدن آن،...

19 شهریور 1400

آقاتهرانی: با طرح صیانت، می خواهیم از کاربران حمایت اقتصادی کنیم

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، در تشریح جزییات اقدامات حمایتی مندرج در طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیغام رسان های اجتماعی گفت: تا فضای مناسب به اسم جایگزین پلتفرم های خارجی با همان کیفیت به لحاظ پهنای باند و سرعت فراهم نشود که مردم...

23 مرداد 1400

رئیس کمیسیون انرژی: تمام مجوز ها برای استخراج رمزارز ها لغو می شود

حسنوند گفت: قرار شد تمام مجوز ها برای استخراج رمزارز ها لغو شود و به هیچ وجه اجازه فعالیت در این زمینه تا خاتمه شهریور ماه داده نمی شود.

13 مرداد 1400

پیگیری مشاور وزیر بهداشت برای تسریع واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با مشاور وزیر بهداشت در امور خیرین و سازمان های مردم نهاد با هدف در اولویت قرار دادن پرسنل شهر زیر زمنی برای واکسیناسیون دیدار کرد.

12 مرداد 1400

اعضای کمیته تحقیق درباره یورش به کنگره آمریکا تعیین شدند

اعضای کمیته تحقیق درباره یورش به کنگره آمریکا تعیین شدند و در میان آنها نام یک نماینده جمهوریخواه هم به چشم می خورد.

30 تیر 1400

نمایندگان با کلیات طرح تقویت امنیت غذایی کشور موافقت کردند

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح تقویت امنیت غذایی کشور و برطرف موانع تولیدات کشاورزی موافقت کردند.

4 تیر 1400

حمایت از برگزاری دوره های تخصصی آزاد و مهارتی ، تحقیقات میان رشته ای در حوزه علوم شناختی گسترش می یابد

ستاد توسعه علوم و فناوری­ های شناختی معاونت علمی از برگزاری دوره های تخصصی کوتاه مدت آزاد و مهارتی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی حمایت می نماید.

21 اردیبهشت 1400

تسهیلات 150 میلیونی مسکن برای تولد فرزند سوم پرداخت می گردد

نمایندگان بانک مرکزی را مکلف به پرداخت وام 150 میلیون تومانی به خانواده های فاقد مسکن که از سال 99 صاحب فرزند سوم شده اند، کردند.

29 فروردین 1400

لایحه حق رأی زندانیان در کنگره آمریکا رأی نیاورد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نشریه نیوزویک، متمم پیشنهادی مربوط به ارائه حق رأی به زندانیان آمریکایی موسوم به H.R. 1 با مخالفت اکثریت قاطع اعضای کنگره این کشور رد شد.

19 فروردین 1400

رییس سازمان اداری و استخداری کشور: شنبه (30 اسفندماه) تعطیل است

تهران (پانا) - معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت روز شنبه (30 اسفندماه) تعطیل است و ادارات دولتی بجز کارکنان واحدهایی که برای ارائه خدمات ضروری به مردم کشیک هستند، تعطیل هستند.

17 فروردین 1400

شرایط سفرها در شهرهای قرمز و نارنجی، 28 استان درگیر ویروس انگلیسی

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، به تشریح شرایط بیماری کرونا در کشور پرداخت.

16 فروردین 1400

بیانیه وزارت خارجه عراق درباره گفتگوهای عمیق فواد حسین با مقامات ایرانی

وزارت خارجه عراق با صدور بیانیه ای جزئیات سفر هیئت عراقی به تهران و تبادل نظر میان فواد حسین با مقامات بلندپایه ایرانی را توضیح داد.

26 اسفند 1399

ابتکار: اگر نام مادر در کارت ملی درج گردد این مسائل پدید نمی آید

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در پاسخ به گلایه همسر شهید رضایی نژاد از اثبات حضانت دخترش در فرودگاه، اظهار کرد: اگر نام مادر در کارت ملی درج گردد این مسائل پدید نمی آید.

16 اسفند 1399

شروع به کار طوفانی بایدن

جو بایدن ساعتی پس از سوگند ریاست جمهوری امریکا بدون لحظه ای توقف، اقداماتش برای پاک کردن رد پاهای سلف جنجالی اش را در حالی شروع کرد که فرایند استیضاح دونالد ترامپ با اما و اگرهایی از سوی جمهوریخواهان همراه شده است و از دیگر سو نیز یکی از جمهوریخواهان...

6 اسفند 1399

از سوغات نابودی تا جهازی که با سیل رفت!

خبرنگاران/بوشهر زن روی لبه بهارخواب خانه نشسته و به زندگی اش نگاه می نماید. زندگی که می توان گفت چیزی از آن باقی نمانده، سیل همه چیز را با خود برده. شسته و رُفته.. در انتهای نگاه بلندش چیزی دیده نمی گردد و مردمک چشمان سیاهش آنقدر عمیق است که گم می شوی در...

3 بهمن 1399

انگلیس یازده مقام روسیه، ونزوئلا، پاکستان و گامبیا را تحریم کرد

همزمان با سالگرد تصویب اعلامیهٔ جهانی حقوق بشر، وزارت امور خارجه انگلیس روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای از تحریم 11 سیاستمدار و مقام بلند پایه روسیه، ونزوئلا، پاکستان و گامبیا به دلیل آنچه دخالت این افراد در نقض حقوق بشر نامید اطلاع داد.

2 بهمن 1399

پرسپولیس در انتظار 24 آذرماه، آیا سرخپوشان خبر خوش می&zwnjشنوند؟

به گزارش خبرنگاران، دکتر امیرساعد وکیل نماینده و وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات جدید پیرامون اعتراض به محرومیت عیسی آل کثیر گفت: همان گونه که پیش از این به هواداران و فوتبال دوستان اعلام شده بود، سیاست مدیریت باشگاه، احقاق حقوق همه جانبه...

18 دی 1399

ترافیک سنگین معابر تهران از ساعت 18 تا 22 ، جریمه خودروهای غیرمجاز بعد از ساعت 21

فرمانده انتظامی تهران عظیم با تاکید بر ضرورت رعایت ساعات ممنوعه تردد در پایتخت گفت: خودروهایی که از ساعت 21 تا 4 بامداد در معابر پایتخت تردد می نمایند جریمه خواهند شد.

18 دی 1399

پلمب 49 واحد صنفی متخلف در خمین

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از پلمب 49 واحد صنفی متخلف در اجرای مصوبات قرارگاه پدافند زیستی و طرح محدودیت های کرونایی در این شهرستان اطلاع داد.

8 دی 1399

مجلس اروپا درمورد سوسیس گیاهی رای گیری می نماید!

خبرنگاران : آیا هر سوسیسی سوسیس است؟ این پرسشی است که مجلس اروپا قرار است در خصوص آن رای بدهد.

10 آذر 1399
تعداد: (57)