قیمت پیامک افزایش یافت

به گزارش ایپتن، طبق لایحه بودجه 1401، اپراتورها علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ سه تومان از کاربران دریافت نموده که این مبلغ جهت اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان و ساماندهی بچه ها کار و خیابانی در اختیار سـازمان بهزیسـتی قرار می گیرد.

قیمت پیامک افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، لایحه بودجه سال 1401 امروز 21 آذرماه به عنوان اولین لایحه تدوین شده به وسیله دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی ارائه شد. جزئیات ارقام کلی بودجه نشان می دهد که بودجه سال آینده از نظر منابع و مصارف در رقم 3631 هزار میلیارد تومان تراز می گردد.

بر این اساس اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی، علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ 30 ریال از اسـتفاده نمایندگان خدمات مزبور دریافت و به حسـاب عایدی عمومی ردیف 160154 نزد خزانه داری کل کشور واریز می نمایند. عایدی حاصله متناسب با وصول تا سقف 100 میلیارد تومان جهت اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان و ساماندهی بچه ها کار و خیابانی در اختیار سازمان بهزیستی قرار می گیرد و 5000 میلیارد تومان به جای مانده صرف شبکه ملی اطلاعات به وسیله وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می گردد.

این در حالی است که ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه، از جمله همراه اول، ایرانسل و رایتل و هم چنین بسته به دائمی یا اعتباری بودن این سیم کارت ها قیمت متفاوتی دارد که تعرفه آن در وب سایت هر یک از اپراتورها آمده است و مطابق با لایحه بودجه، بناست این قیمت ها از سال آینده سه تومان افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1915

به "قیمت پیامک افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت پیامک افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید