همایشها و نمایشگاه ها

پیغام ویدیویی ظریف که ثابت می نماید آمریکا دیگر عضو برجام نیست

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران با انتشار ویدیویی به خروج آمریکا از برجام و تناقض های رفتاری واشنگتن در رجوع به این توافق و قطعنامه 2231 شورای امنیت پرداخت.

17 مهر 1399

نماینده ارومیه دچار سانحه رانندگی شد

روح الله حضرت پور نماینده ارومیه در مجلس، دچار سانحه تصادف گشت و به بیمارستان منتقل شد.

6 مهر 1399

اولین واکنش چین به تحریم های آمریکا

ایرنا نوشت: وزارت امور خارجه چین روز سه شنبه در پاسخ به تحریم 11 شرکت چینی از سوی آمریکا، ضمن تهدید واشنگتن به مقابله به مثل، این کشور را به سوءاستفاده از اقدامات کنترل صادرات متهم کرد.

23 شهریور 1399

کار میدانی در جهت ارزیابی میزان اجرایی شدن سند دانشگاه اسلامی، لازم است

وزیر علوم گفت: ضرورت دارد برای ارزیابی میزان اجرایی شدن و شناسایی نقاط ضعف در اجرایی شدن سند دانشگاه اسلامی، کار میدانی انجام گردد.

17 شهریور 1399

نمودار نوسانات قیمت نفت ایران در سال اخیر؛ نفت 40دلای چه تاثیری بر اقتصاد ایران دارد؟

خبرنگاران: نفت ایران سال گذشته در محدوده 50 دلار بر بشکه قرار داشته و با شیوع کرونا در جهان به سطوح بسیار نازلی سقوط کرده است.

17 مرداد 1399

آشنایی با رفیق سلطانی فر: تاجر صنایع دستی و معرف ویلموتس

ماجرای قرارداد بحث برانگیز مارک ویلموتس هر روز که می گذرد ابعاد تازه تری به خودش می گیرد و حالا شکسته شدن سکوت مهدی تاج در یک تریبون یک طرفه در تلویزیون، پای یک مرکز فرهنگی تجاری را به پرونده ویلموتس باز کرده است. رئیس فدراسیون فوتبال در این گفت وگوی تلویزیونی...

15 مرداد 1399

خبرنگاران شروع به کار تاسیسات گردشگری زنجان با رعایت پروتکل های بهداشتی

زنجان - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از شروع به کار هتل ها و تمامی اماکن اقامتی، شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری، اقامتگاه های بوم گردی و مراکز تفریحی این استان با رعایت پروتکل های بهداشتی اطلاع داد.

14 تیر 1399

بحران ویروس کرونا در حال ذوب کردن یخ روابط کانادا و چین است

واکنش کانادا در خصوص شیوع ویروس کرونا شامل بعضی نشانه های آشکار برای نزدیک تر شدن به کشور کانون ویروس یعنی چین است.

11 تیر 1399

جنجال تزریق مواد ضد عفونی ، ترامپ کنفرانس خبری روزانه خود را لغو کرد

در پی جنجال اخیر بوجود آمده در رسانه های آمریکا درباره سخنان رئیس جمهور این کشور درباره تزریق مواد ضدعفونی برای از بین بردن ویروس کرونا، ترامپ از لغو کنفرانس های خبری روزانه خود اطلاع داد.

30 خرداد 1399

بهترین جاذبه های دیدنی مسکو

جاذبه های دیدنی مسکودر هر فصلی و هر ساعتی که به این شهر بروید، با تاریخ و فرهنگ و هنر دیدنی های این شهر هیپنوتیزم می شوید… داریم درباره یکی از دیدنی ترین شهرهای جهان یعنی مسکو صحبت می کنیم. تور مسکو با جذابیت های بی حد و حصرش توانسته به یکی از پر فروش تورهای...

26 خرداد 1399

کتاب مفتاح الفلاح در مجموعه نیاوران به نمایش درآمد

کتاب مفتاح الفلاحبه مناسبت روز بزرگداشت شیخ بهایی کتاب مفتاح الفلاح اثر این استاد بزرگ در موزه کتابخانه اختصاصی مجموعه نیاوران به نمایش در آمد. بر اساس گزارش ایرنا از روابط عمومی مجموعه فرهنگی و تاریخی نیاوران، موزه کتابخانه اختصاصی این مجموعه در ادامه...

25 خرداد 1399

آلمان از تدارک دومین معامله با ایران به وسیله اینستکس اطلاع داد

وزیر امور خارجه آلمان در یک کنفرانس خبری از تدارک یک معامله دیگر به وسیله سازوکار اقتصادی اینستکس با ایران اطلاع داد.

19 خرداد 1399

دولت آلمان، کاخ سفید را به دلیل مصادره محموله ماسک سارق مدرن لقب داد

مقامات برلین، واشنگتن را به دلیل ضبط محموله ماسکی که به سوی آلمان بارگیری شده بود اما با دخالت کاخ سفید به سوی آمریکا تغییر جهت داد، سارق مدرن خواندند.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران دولت افغانستان هیأت مذاکره کننده با طالبان را مشخص کرد

کابل - خبرنگاران - دولت افغانستان فهرستی 20 نفری را به ریاست محمدمعصوم استانکزی منتشر نموده است که قرار است فقط اعضای آن مذاکرات بین الافغانی با گروه طالبان را پیش ببرند.

25 اردیبهشت 1399

ادامه محدودیت های اجتماعی در آلمان با بحران کرونا

دولت آلمان محدودیت های اجتماعی ناشی از بحران کرونا در این کشور از جمله انجام مسافرت و دید و بازدید با خویشاوندان را تا سرانجام تعطیلات عید پاک (19 آوریل) تمدید کرد.

25 اردیبهشت 1399

آمریکا ماه ها قبل از شیوع کرونا، یک سِمت کلیدی شناسایی بیماری ها در چین را حذف کرد

خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی به نقل از چهار منبع مطلع نوشت که دولت ترامپ درست چند ماه قبل از شیوع کرونا یکی از سمت های کلیدی در شناسایی کووید-19 در چین را حذف کرد.

22 اردیبهشت 1399

مقایسه رفتار با کرونا؛ از چین تا ایران

رایزن فرهنگی ایران در چین درحالی از فرهنگ مقابله مردم چین با ویروس کرونا در مقایسه با ایران و تعطیلی فرهنگ در آن کشور به دلیل شیوع این ویروس می گوید که معتقد است انگار مردم ایران کرونا را شوخی گرفته اند.

27 فروردین 1399

خبرنگاران اتحادیه اروپا از تصمیم ترکیه برای لغو محدودیت های ورود مهاجران متعجب نیست

تهران- خبرنگاران- وزیر امورخارجه لوکزامبورگ روز آدینه گفت: بیانیه ترکیه مبنی بر اینکه دیگر حاضر به محدود کردن ورود پناهجویان به اروپا نیست، با توجه به مسائل موجود در منطقه برای اتحادیه اروپا تعجب آور نیست.

25 فروردین 1399

هشدار ایتالیا درباره وقوع بحران پناهندگان جدید در اروپا

وزیر امور خارجه ایتالیا درباره وقوع بحران پناهندگان جدید در اروپا پیامد تشدید مناقشات در لیبی هشدار داده و خواهان توقف درگیری ها در این منطقه شد.

18 فروردین 1399

گریز از قانون توسط شهرداران آنها را درگیر پرونده های قضایی می نماید

دبیر سرمایه گذاری اجلاس جهانی شهرداران و شوراها و پدر اقتصاد و سرمایه گذاری شهرداری های کشور از گردشگری به عنوان نقطه قوت افزایش درآمدهای شهری در کشور نام برد.

18 فروردین 1399
تعداد: (85)