معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی گردید

به گزارش ایپتن، خبرنگاران/آذربایجان شرقی طی مراسمی، محمد علی تربتی به عنوان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی و از زحمات محبوب نعمتی، قدردانی شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی گردید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

محمد علی تربتی، دانشیار دانشکده علوم و صنایع غذایی و دارنده درجه دکتری فارماکوگنوزی بوده و در گذشته هم تجربه تصدی گری معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز را داشته است.

به گزارش خبرنگاران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مراسم، عملکرد معاونت غذا و دارو را در این برهه بسیار مهم و ارزنده ارزیابی کرد و گفت: معاونت غذا و دارو از معاونت های مهم و تاثیر گذار این دانشگاه بوده و در این برهه برای تامین انواع محلول های ضد عفونی کننده و ماسک های بهداشتی نیز بسیار تحت فشار است، اما با برنامه ریزی خوب و همکاری تمامی پرسنل ضمن تامین مواد ضد عفونی کننده، توانسته است فراوری روزانه ماسک های دستگاهی را از 500 عدد در اوایل بیماری کرونا به500 هزار عدد ماسک در روز به شرط تامین مواد اولیه برساند.

محمدحسین اضافه کرد: معاونت غذا و داروی دانشگاع علوم پزشکی تبریز، روزانه توانایی فراوری 200 هزار ماسک N95 را دارد، از زحمات تمامی کارکنان معاونت غذا ودارو نیز قدردانی می کنیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مسئولیتی بسیار سنگینی داشته و بهترین محل برای بهترین کارکنان و اساتید است، اضافه کرد: با توجه به حساسیت امور معاونت غذا و دارو همواره سعی نموده ایم افراد باتجربه و آشنا به این حوزه را برای این سمت انتخاب کنیم .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در انتها گفت: همچنان تاکید داریم معاون غذا ودارو باید به خوبی با قوانین و دستورالعمل های دارو و غذا آشنا بوده و به صورت صریح و قانونی تمامی کارها را پیش برده و با همکاری کلیه کارکنان در سال جهش فراوری از حق قانونی فراوریکنندگان دفاع و با متخلفین این عرصه برخورد کند .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1097

به "معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید