فوت یک زن بر اثر جراحی زیبایی در مشهد ، جراحی با پنهان کاری صورت گرفته است!

به گزارش ایپتن، مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فوت یک خانم بر اثر جراحی زیبایی در بیمارستان مهرگان مشهد اطلاع داد.

فوت یک زن بر اثر جراحی زیبایی در مشهد ، جراحی با پنهان کاری صورت گرفته است!

به گزارش خبرنگاران، مصطفی صیقلیان گفت: چهارم خرداد، خانمی 32 ساله بر اثر جراحی زیبایی (لیپوساکشن) در بیمارستان مهرگان مشهد جان خود را از دست داد که موضوع با جدیت در حال پیگیری است.

وی اضافه کرد: بیمارستان مهرگان یک بیمارستان خصوصی است و امور اجرایی آن بر عهده دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیست و دانشگاه تنها نقش نظارت بر درمان آن را بر عهده دارد.

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیمارستان مهرگان مجوز جراحی زیبایی نداشته و از سوی بخش نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به مسئولان بیمارستان اعلام شده بود که حق اجرای هیچگونه جراحی زیبایی ندارند. در واقع این جراحی با پنهان کاری اجرا شده است.

صیقلیان گفت: رئیس بیمارستان مهرگان شنبه، 6 خرداد، اول وقت به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد فرا خوانده شده تا در همین زمینه به سوالات پاسخ دهد.

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه با خاطیان و مقصران این پرونده با قاطعیت و برابر قانون و مقررات برخورد خواهد شد، گفت: این موضوع در حال آنالیز است و جزئیات آن در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 2239

به "فوت یک زن بر اثر جراحی زیبایی در مشهد ، جراحی با پنهان کاری صورت گرفته است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت یک زن بر اثر جراحی زیبایی در مشهد ، جراحی با پنهان کاری صورت گرفته است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید