برطرف معضلات اهواز با شهرفروشی امکان پذیر نیست

به گزارش ایپتن، خبرنگاران/خوزستان شهردار اهواز گفت: می توان اعتبارات لازم برای اجرای طرح ها و پروژه های نیمه تمام و یاری به بافت فرسوده و محروم را به وسیله پرداخت عوارض آلایندگی خوزستان تامین کرد.

برطرف معضلات اهواز با شهرفروشی امکان پذیر نیست

رضا امینی در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید روز یکشنبه اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از پروژه های نیمه تمام عمرانی و منطقه ها محروم شهر اهواز، اظهار کرد: با اعتباراتی که دولت در بودجه های سنواتی پیش بینی می نماید یا درآمدهای ناپایداری که متاسفانه به وسیله شهرفروشی برای اداره شهر تامین می گردد، برطرف معضلات امکان پذیر نیست.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: می توان اعتبارات لازم برای اجرای طرح ها و پروژه های نیمه تمام و یاری به بافت فرسوده و محروم را به وسیله پرداخت عوارض آلایندگی خوزستان تامین کرد.

شهردار اهواز با اشاره به جلسه مشترک با رییس و اعضای کمیسیون عمران که یکشنبه شب در شهرداری اهواز برگزار گردید، گفت: امیدواریم حاصل این جلسه و برگزاری جلسه دیگری در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، به تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های مهم و زیربنایی خوزستان و اهواز منتهی گردد.

وی با بیان اینکه در مرکز استان خوزستان اولویت کار، دفع آب های سطحی و فاضلاب است، گفت: امیدواریم در سال های آینده شاهد این گرفتاری ها و مسائل در زندگی مردم اهواز نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 آذر 1400 بروزرسانی: 11 آذر 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1865

به "برطرف معضلات اهواز با شهرفروشی امکان پذیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف معضلات اهواز با شهرفروشی امکان پذیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید