کارگران با تمرکز بر فراوری با کیفیت و کار بهینه، اجازه سوء استفاده به دیگران ندهند

به گزارش ایپتن، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان خراسان رضوی و بازدید از کارخانه ایران خودرو خراسان گفت: پیگیری مطالبات جامعه کارگری و کارفرمایی، یکی از اولویت های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

کارگران با تمرکز بر فراوری با کیفیت و کار بهینه، اجازه سوء استفاده به دیگران ندهند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، علی حسین رعیتی فرد در این بازدید و نشست با نمایندگان تشکلات کارگری این شرکت گفت: از دغدغه ها، نگرانی ها و مسائل کارگران در بحث حقوق و مزایا به خوبی آگاه هستیم و تمام توان و کوشش ما بر این است تا جوابگوی کارگران باشیم.

وی افزود: در شرایط کنونی، رویکرد ما، برطرف مسائل واحد های فراوریی و جامعه کارگری و کارفرمایی است و در این راستا از هیچ کوشش و کوششی برای تحقق اهداف دریغ نخواهیم کرد.

رعیتی فرد توضیح داد: معتقدیم با همفکری و هم افزایی، مسائل از پیش روی برداشته خواهد شد.

وی، بعلاوه در جمع مدیران و نمایندگان تشکلات کارگری این شرکت، پس از شنیدن مسائل آن ها از جمله همسان سازی حقوق، مشاغل سخت و زیان آور، تبدیل شرایط پیمانکاران، رتبه بندی و ... تاکید نمود: کارگران باید بر فراوری با کیفیت و کار بهینه تمرکز داشته باشند و اجازه ندهند افرادی از بیرون مجموعه سوء استفاده کرده و به این بخش از اشتغال خدشه وارد نمایند.

رعیتی فرد گفت: شرکت ایران خودرو خراسان، یکی از فعال ترین واحد های فراوریی استان در صنعت خودروسازی است.

وی با بیان این که، مجموعه ایران خودرو یک خانواده بزرگ است که افراد زیادی در آن اشتغال دارند، اظهارداشت: صنعت خودرو، مورد احتیاج جامعه است و خوشبختانه فضای خوبی نیز در این شرکت وجود دارد و کوشش مدیران نیز، حل مسائل کارگران است.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شرایط کنونی، از سرمایه های این شرکت و کارگران آن حمایت می کنیم و نمایندگان کارگران نیز باید سخنان آنان را بشنوند و مطالب و دستورالعمل ها را برای آنان اطلاع رسانی نمایند و اجازه ندهند کسی از بیرون به فضای کارگری آسیب وارد کند.

معاون روابط کار با اشاره به دغدغه ها و مسائل کارگران گفت:با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسائل جامعه کارگری و کارفرمایی را رصد کرده و معتقدیم توسعه سه جانبه گرایی و افزایش تعامل و همفکری با شرکای اجتماعی موجب ارتقاء کار و همکاری های بیشتر می گردد.

وی افزود: امیدواریم در این راستا بتوانیم گامی موثر در جهت برطرف مسائل و مسائل جامعه کارگری و کارفرمایی برداریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1890

به "کارگران با تمرکز بر فراوری با کیفیت و کار بهینه، اجازه سوء استفاده به دیگران ندهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگران با تمرکز بر فراوری با کیفیت و کار بهینه، اجازه سوء استفاده به دیگران ندهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید