پیگیری مشاور وزیر بهداشت برای تسریع واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

به گزارش ایپتن، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با مشاور وزیر بهداشت در امور خیرین و سازمان های مردم نهاد با هدف در اولویت قرار دادن پرسنل شهر زیر زمنی برای واکسیناسیون دیدار کرد.

پیگیری مشاور وزیر بهداشت برای تسریع واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، دیدار مهندس علی عبداله پور نایب ریس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با دکتر مهرنوش کاوه مشاور وزیر بهداشت در امور خیرین و سازمان های مردم نهاد شنبه19 تیر ماه 1400 برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با هدف شناسایی راه هایی برای تسریع در انجام واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برادری متروی تهران و حومه تشکیل شده بود علی عبداله پور گزارشی از عملکرد و اقدامات اجرا شده شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ایام کرونا ارائه داد و گفت: پرسنل امور ایستگاه ها و راهبران قطار به علت تماس مستمر با مسافران، همانند کادر درمان که در معرض خطر ابتلاء به ویروس کرونا هستند، باید هرچه زودتر واکسینه شوند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه شرح داد: علی رغم رعایت همه پروتکل های بهداشتی، شاهد ابتلای تعداد زیادی از پرسنل این شرکت به کرونا و متأسفانه فوت همکاران هستیم، امیدواریم هرچه زودتر همکارانم که در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان هستند در اولویت واکسیناسیون قرار گیرند.

وی با تاکید براینکه پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بخصوص افراد شاغل در ایستگاه ها و راهبران قطار که روزانه با تعداد قابل توجهی از مسافران سرو کار دارند و این مسئله احتمال ابتلای آنان به کرونا را بالا می برد. خاطرنشان کرد: از طریق شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و تمامی دستگاه های ذیربط همچنان پیگیر تسریع در انجام واکسیناسیون هستیم و امیدواریم این موضوع با مساعدت ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هر چه سریع تر به نتیجه برسد.

علی عبداله پور با اشاره به اینکه موافقت تسریع در اجرای واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گرفته شده اضافه کرد: همچنان پیگیر انجام واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری هستم و موضوع را دنبال می کنیم تا زمان نهایی را مشخص کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، بار دیگر تاکید کرد متروی تهران برای در اختیار گذاشتن ایستگاه هایی که شرایط لازم برای اجرای طرح واکسیناسیون سراسری را دارند آماده همکاری با وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی است.

در ادامه دکتر مهرنوش کاوه مشاور وزیر بهداشت در امور خیرین و سازمان های مردم نهاد در سرانجام ضمن تشکر از تلاش های شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی درجهت رعایت هرچه بهتر پروتکل های بهداشتی برای قطع زنجیر انتقال این ویروس شرح داد: ما پیگیر انجام واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری هستیم و امیدواریم هرچه زودتر این موضوع محقق شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1733

به "پیگیری مشاور وزیر بهداشت برای تسریع واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری مشاور وزیر بهداشت برای تسریع واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید