نیروهای فدرال به معترضان در کارولینای شمالی حمله کردند

به گزارش ایپتن، نیروهای فدرال و اجرای قانون بامداد دوشنبه با حمله به معترضان به سیاست های بی عدالتی و نژاد پرستی ترامپ در کارولینای شمالی از گاز فلفل برای متفرق کردن آنان استفاده کردند.

نیروهای فدرال به معترضان در کارولینای شمالی حمله کردند

از شبکه سی ان ان، استفاده از گاز توسط نیروهای فدرال علیه معترضان موجب انتقاد فرماندار ایالت و گروه های مدنی شد.

اداره پلیس گراهام کارولینای شمالی در بیانیه ای مدعی شد برای بازکردن مسیری که توسط معترضان بسته شده بود، نیروهای فدرال گاز فلفل را بر روی زمین پخش کردند.

سرکوب معترضان ترامپ در کارولینای شمالی در حالی انجام می شود که مخالفان دولت به شدت نگران حقوق اولیه خود از جمله انجام اعتراضان مسالمت آمیز هستند.

اعتراضات علیه ترامپ با شعار من تغییر هستم به احترام سیاه پوستان از جمله جورج فلوید، برونا تیلور و تریوون مارتین که مرگ آنها به اعتراضات بی عدالتی نژادی دامن زده، صورت گرفته است.

رییس پلیس گراهام پس از سرکوب شدید معترضان از بازداشت هشت تن به بهانه ایجاد اخلال در نظم انتخابات خبر داد.

به دنبال سرکوب معترضان توسط نیروهای فدرال ترامپ، مقامات ایالتی و محلی در حال بررسی این مسئله هستند که آیا استفاده از زور با توجه به سیاست های پلیس مناسب بوده است.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات 2020 آمریکا تعداد اعتراضات علیه سیاست های دولت ترامپ افزایش یافته و روز یکشنبه نیز اعتراضات به نژادپرستی در فیلادلفیا صورت گرفت.

اعتراضات به نژادپرستی در فیلادلفیا بزرگترین شهر ایالت پنسیلوانیا پس از آن رخ داد که دو تن از نیروهای پلیس این شهر دوشنبه گذشته جوان سیاه پوست 27 ساله ای را به ضرب گلوله کشتند.

براساس گزارش های منتشر شده، پس از کشته شدن والتر والاس جوان سیاه پوست امریکایی تا کنون بیش از 225 نفر بازداشت شده و 60 افسر پلیس محلی در درگیری با معترضان زخمی شده اند. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1280

به "نیروهای فدرال به معترضان در کارولینای شمالی حمله کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای فدرال به معترضان در کارولینای شمالی حمله کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید