نوبخت: نظام رتبه بندی فرهنگیان از فروردین احیا می شود

به گزارش ایپتن، رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: از اول فروردین نظام رتبه بندی فرهنگیان را مجدا احیا و اجرا خواهیم کرد و جزئیات طرح پیشنهادی، شنبه نهایی خواهد شد.

نوبخت: نظام رتبه بندی فرهنگیان از فروردین احیا می شود

به گزارش ایپتن محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: امروز جلسه ای با حضور اعضا سازمان اداری و استخدامی، آموزش و پرورش و بیشتر تشکل های فرهنگی برگزار گشت، در این جلسه مسئولین دولتی درباره امتیازات فصل دهم و رتبه بندی، اظهار کردند که ما در 98 هرد و موضوع رو اجرایی کردیم اما نمایندگان تشکل های فرهنگی معتقد بودند با اینکه هر دو اجرا شد اما رتبه بندی کردن فرهنگیان از مقدماتی، پایه، ارشد، خبره و عالی عملاً با این افزایش 50 درصدی به هم خورد و کسانی که رتبه پایین تر بودند به اندازه رتبه بالاتر بهره مند شدند که این هدف رتبه بندی را که افزایش انگیزه فرهنگیان بود را به هم زد.

وی ادامه داد: بنظر بنده انتقاد فرهنگیان به جا است، دولت دو هزار و دویست میلیارد تومان برای رتبه بندی و بودجه کلان دیگری را برای افزایش 50 درصدی پرداخت کرد اما این منجر به رضایت فرهنگیان نشده است.

نوبخت افزود: به همین جهت جمعبندی این شد که نظام رتبه بندی فرهنگیان را مجدا احیا و اجرا کنیم. بدین ترتیب از فرودین امسال نظام رتبه را ادامه خواهیم داد.

وی در انتها گفت: اینکه با چه سازوکاری در قالب قانون این کار را انجام دهیم که عدالت و رفع تبعیض انجام شود، فردا نمایندگان در سازمان تشریف می اروند و پس فردا نیز با حضور بنده طرح پیشنهادی را نهایی خواهیم کرد وبلافاصله از 1 فروردین آن را اجرایی خوهیم کرد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 960

به "نوبخت: نظام رتبه بندی فرهنگیان از فروردین احیا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوبخت: نظام رتبه بندی فرهنگیان از فروردین احیا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید