اخبار اقتصادی

پروژه انتقال آب سد کرج به تهران اکوسیستم منطقه را تهدید می نماید

معاون فنی اداره کل محیط زیست البرز گفت: انتقال دائمی آب سد کرج به وسیله تونل به تهران شرایط اکوسیستم محدوده سد، حیات آبزیان و پوشش گیاهی را به خطر می اندازد.

8 آذر 1399

خبرنگاران پرداخت 110 میلیارد ریال تسهیلات مقابله با پیامدهای کرونا در آستانه اشرفیه

رشت-خبرنگاران- فرماندار آستانه اشرفیه گفت: از ابتدای مرداد ماه سال جاری تا به امروز 110 میلیارد ریال تسهیلات مقابله با پیامدهای مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا با اشتغال یکهزار و 311 نفر در این شهرستان پرداخت شده است.

7 آذر 1399

تلقین چیست و چگونه اثر می گذارد؟

تلقین فرایند روانشناختی است که از طریق آن خود فرد یا دیگری افکار، احساسات یا رفتار فرد را راهنمایی می نماید و بر ناخودآگاه انسان اثر می گذارد.

5 آذر 1399

پیش بینی بورس آبان ماه 99 ، بازار سهام بعد از انتخابات بازمی گردد؟

به گزارش خبرنگاران، هنوز فرایند بازار سهام بعد از دوره اصلاح قیمتی سهم ها به تعادل نرسیده بود که انتخابات آمریکا جو هیجانی منفی در بازار سهام به وجود آورد و به نظر می رسد تا تکلیف انتخابات آمریکا مشخص نشود فرایند بازار سهام سینوسی خواهد بود.

5 آذر 1399

کوشش پمپئو برای کاهش واردات از چین

وزیر امور خارجه آمریکا هشدار داد، آمریکا و برزیل هم زمان با تقویت شراکت تجاری شان باید وابستگی خود به واردات از چین را به خاطر امنیت خودشان کاهش دهند.

28 آبان 1399

فراوری یک میلیون متر مکعب چوب از باغ ها و اراضی ملی

تهران (پانا) - معاون وزیر جهاد کشاورزی از توسعه 30 هزار هکتاری زراعت چوب در امسال خبر می دهد و می گوید امسال یک میلیون متر مکعب چوب از باغات مردم و اراضی ملی فراوری می گردد.

27 آبان 1399

خبرنگاران رسانه ها در بحران کرونا نقش یک پزشک بر بالین بیمار را داشتند

تهران- خبرنگاران- معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابیان اینکه اهالی رسانه دغدغه محور، دو موضوع مهم اطلاع رسانی و آگاهی رسانی را پیرامون بیماری کرونا پیگیری کردند گفت: رسانه ها در این بحران نقش یک پزشک بربالین بیمار را داشتند...

27 آبان 1399

خبرنگاران 52 میلیارد ریال غرامت برای محصولات کشاورزی چهارمحال و بختیاری پرداخت می شود

شهرکرد - خبرنگاران - مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری از آغاز واریز 52 میلیارد ریال غرامت بیمه محصولات کشاورزی به حساب کشاورزان و دامداران خسارت دیده استان در سال زراعی 99-98 خبر داد.

26 آبان 1399

روسیه سیستم دفاع ملی برابر ویروس های جدید تشکیل می دهد

خبرنگاران : رییس جمهور روسیه دستور تشکیل سیستم دفاع ملی در برابر ویروس کرونا را داد. این تصمیم گویا به جهت صعودی شدن دوباره موج کرونا گرفته شده است.

25 آبان 1399

ورود دوباره الیزه به مناقشات مدیترانه شرقی

اقدام ترکیه در اعزام مجدد کشتی های اکتشافی خود به مدیترانه شرقی، موجب شد تا بار دیگر فرانسه به این موضوع منطقه ای ورود پیدا کند.

23 آبان 1399

نشست مشترک سفارت ایران و شورای تبادلات دوستی ژاپن برگزار گردید

سفارت ایران در توکیو از برگزاری نشست مشترک این سفارتخانه با شورای تبادلات دوستی ژاپن برای شناخت ظرفیت های تجاری جدید در توسعه همکاری های دو کشور اطلاع داد.

21 آبان 1399

آخرین شرایط بازدهی صندوق پالایش یکم

خبرنگاران- پس از مدت ها کش و قوس، در اوایل شهریورماه، دومین صندوق قابل معامله دولتی با نام پالایش یکم پا به عرصه پذیره نویسی گذاتش. این اتفاق در حالی افتاد که بازار از 19مرداد ماه، تا آخرین روز قبل از پذیره نویسی کاهش شدیدی را تجرهب نموده بود. بهمین علت،...

13 آبان 1399

مهاجرت به کانادا بدون وکیل

شاید شما به هر دلیلی نخواهید که برای مهاجرت خود پرونده تان را به وکیل بسپارید و فکر میکنید که شرایط آن را دارید که خودتان برای مهاجرتتان به کانادا اقدام کنید اما نمیدانید از کجا آغاز نموده و برای کدام روش اقدام کنید همچنین فوت و فن های نا گفته را بلد نیستید...

12 آبان 1399

نتیجه انتخابات آمریکا چه تاثیری بر اقتصاد فرانسه دارد؟

درحالی که اقتصاد جهان در حرکتی آرام ولی مستمر راه خود را در جهانی که هنوز با کرونا دست وپنجه نرم می نماید می یابد، انتخابات آمریکا نیز به عنوان عاملی اثرگذار بر اقتصاد بین الملل، به نتیجه خود نزدیک می گردد.

11 آبان 1399

حملا ت تند رضایی و جلیلی به سیاست هسته ای

هم زمان با محکومیت ایران در شورای حکام آژانس هسته ای و صدور قطع نامه علیه ایران، سعید جلیلی و محسن رضایی برای چندمین بار به سیاست هسته ای و دیپلماسی دولت حمله نموده اند.

10 آبان 1399

طاهری: استقلال هر سال سر بزنگاه ضربه خورده است، این تیم باید با همه نفراتش به آسیا می رفت

بیژن طاهری مربی پیشین تیم فوتبال استقلال مدعی است این تیم هر سال در مهمترین مقطع از جدایی بازیکنانش لطمه خورده است.

8 آبان 1399

حضور مجمع نمایندگان تهران در نشست آنالیز مسائل بخش کهریزک

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از حضور اعضای این مجمع در نشست شورای اداری بخش کهریزک برای آنالیز مسائل و مسائل این بخش اطلاع داد.

6 آبان 1399

چرا بورس در جا می زند؟ ، پیش بینی بورس در کوتاه مدت

مهشید داداش زاده، کارشناس بازار سرمایه با اشاره به شرایط فعلی بورس به خبرنگاران گفت: هیجانات موجود در بازار یکی از عوامل مهمی است که در بازار سرمایه اتفاق افتاده است. اگر ما نتوانیم این هیجانات را کنترل کنیم عواقب خیلی بدی برای سهامداران و همینطور آینده...

6 آبان 1399

خبرنگاران سهم فراوری داخلی نوشت افزار از بازار به 80 درصد رسید

تهران- خبرنگاران- رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران گفت: طی 2 سال اخیر سهم فراوری داخلی نوشت افزارها نظیر اتوماتیک، مداد، تراش و پاک کن از 20 درصد به 80 درصد رسیده و ورود مداد و اتوماتیک از خرداد سال جاری به کشور ممنوع شده است.

30 مهر 1399

شستا و خودرو فردا بدون دامنه نوسان بازگشایی می شوند

خبرنگاران : نماد شستا که به دلیل افشای اطلاعات با درجه اهمیت الف متوقف شده، فردا بدون دامنه نوسان بازگشایی می گردد.

30 مهر 1399
تعداد: (322)