مقاله: اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد

به گزارش ایپتن، وی به مسافربری شدن فرودگاه پیام اشاره نمود که می تواند منجر به توسعه گردشگری شهر کرج باشد و گفت: با توسعه این فرودگاه می توانیم شاهد ایجاد درآمدهای پایدار در استان البرز به ویژه کلان شهر کرج باشیم.

مقاله: اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد

عضو شورای شهر کرج به مسئولان فرودگاه پیام وعده داد که در مباحث خدماتی و آنچه احتیاجهای کوتاه مدت فرودگاه پیام است از سوی شهرداری کوتاهی نخواهد شد.

عضو شورای شهر کرج در بخش دیگری به مشکلات این فرودگاه ازجمله مشکلاتی که در حوزه راه های دسترسی وجود دارد اشاره نمود و اضافه نمود: ازآنجایی که احداث بلوار مدنظر مسئولان فرودگاه است، باید گفت؛ با توجه به مشکلات نقدینگی شهرداری کرج و احتیاج مبرم پروژه های مترو و بزرگراه شمالی به منابع مالی نمی توان پروژه کلان دیگری تعریف کرد اما می توان اتصال فرودگاه به ایستگاه های متروی کرج را در اولویت قرارداد.

وی با اشاره به وجود مشکلات اعتباری که شهرداری کرج با آن دست به گریبان است، گفت: ناگزیر هستیم که پروژه ها را اولویت بندی کنیم، برای مثال پروژه متروی کرج از 14 سال گذشته تاکنون نه تنها توفیقی در احداث خطوط شش گانه مصوب نداشته بلکه پیشرفت فیزیکی پروژه محدود به 30 درصد آن هم صرفاً در خط 2 است.

منبع مقاله: اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد

انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1837

به "مقاله: اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید