مرکز مشاوره دانشگاه تهران سپاس نامه مرزبانان را منتشر کرد

به گزارش ایپتن، مرکز مشاوره معاونت دانشجویی دانشگاه تهران، به مناسبت روز جهانی بهداشت و در جهت حمایت از کادر درمانی کشور سپاس نامه ای منتشر کرد.

مرکز مشاوره دانشگاه تهران سپاس نامه مرزبانان را منتشر کرد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه دانشگاه ایپتن، مرکز مشاوره معاونت دانشجویی دانشگاه تهران، به مناسبت روز جهانی بهداشت و در جهت حمایت از کادر درمانی کشور سپاس نامه ای منتشر کرد. در این سپاس نامه آمده است:

یک دقیقه زمان می گذاریم و از پرستاران، بهیاران، پزشکان و همه کسانی که در بیمارستان و مراکز درمانی و پژوهشی در خط مقابله با درمان بیماری کرونا هستند، سپاسگزاری می کنیم. سپاس از آن جهت که جان را بر طبق اخلاص گذارده اید، تا جانی را نجات دهید. بی تردید این منش حرفه ای مصداقی از پایبندی اخلاقی به ارزش های والای حرفه ای و انسانی است. ارزش هایی که به فرد شجاعت گذشتن از مرز های منافع شخصی و بودن در خط مقدم برای حفظ جان دیگری را تا حد وظیفه تعالی می بخشد.

شما در خط مقدم، کسانی هستید که از مرز جان صیانت می کنید، آنقدر که به ما اعتماد به نفس زیستن در جهانی امن تر را هدیه نموده اید، این مرزبانی برای ما که از گذر جنگ با جانفشانی هم نسل هایمان گذشته ایم آشناست، مرز ها یکی است، شما یکی هستید و سپاس ما یکی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 958

به "مرکز مشاوره دانشگاه تهران سپاس نامه مرزبانان را منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز مشاوره دانشگاه تهران سپاس نامه مرزبانان را منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید