لحظه و ساعت رسمی تحویل سال 1401

به گزارش ایپتن، لحظه تحویل سال 1401 به همراه ساعت و زمان تحویل سال 1401 در ادامه از نظر خوانندگان محترم خبرنگاران می گذرد.

لحظه و ساعت رسمی تحویل سال 1401

خبرنگاران| لحظه تحویل سال 1401 اعلام شد. نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن شروع سال نوی ایرانی و یکی از کهن ترین جشن های به جا مانده از دوران ایران باستان است.

عید نوروز بزرگترین جشن ملی ایرانیان است و محدود به مرز های جغرافیایی کشورایران نیست و گسترۀ آن به پهنای مرز های فرهنگ ایرانی است. به غیر از کشور های اطراف همچون تاجیکستان، افغانستان و ... عید نوروز توسط فرزندان ایران زمین در سراسر گیتی پاس داشته می گردد.

نوروز باستانی یادگار نیک گذشتگان ماست که پیغام آور دوستی، عشق و محبت است. نوروز ایرانی درآمیخته با لطافت وخرمی طبیعت و فرصتی کم نظیر برای ورود به مرحله ای نیکوتر و برتر از عمر آدمی است. بدون تردید دمیدن روح تازگی بهار در میان درختان تنومند و کهنسال و پایدار بسیار زیبا و دلنشین است.

حتما تا به امروز دیده اید و شنیده اید که هر سال را به یک حیوانی نسبت می دهند و با توجه به خصوصیات حیوان سال ها، خصوصیات و طالع بینی متولدین سال های مختلف را با توجه به حیوان سال تولدشان ارائه می دهند. با این حال سال 1401 نیز سال ببر است.

ببر یک عیب جوی یاغی است و همواره در حال طغیان بر ضد قدرت های مستقر است او همواره می خواهد رهبر باشد، اما بدبختانه همچنان که برای بیشتر رهبر ها پیش می آید اغلب آن شایستگی را که منجر به جلب اعتماد دیگران می گردد فاقد است میمون چه در کار و چه در عشق ببر را دست خواهد انداخت و و باید از مار دوری کند گاو و گربه نیز با ببر سازگار نیستند، ولی با سگ و اژد ها و اسب می تواند رابطه خوبی داشته باشد.

منبع: فرادید
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1433

به "لحظه و ساعت رسمی تحویل سال 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه و ساعت رسمی تحویل سال 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید