ضایعه درگذشت کاشانی قابل جبران نیست، یک مرد بزرگ را از دست دادیم

به گزارش ایپتن، محمد حسن انصاری فرد در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: ما امروز یک انسان و یک مرد بزرگ را از دست دادیم. نه فقط ما که فوتبال ایران او را از دست داد. شک ندارم که همه ما در آینده جای خالی ایشان را احساس خواهیم کرد.

ضایعه درگذشت کاشانی قابل جبران نیست، یک مرد بزرگ را از دست دادیم

وی ادامه داد: آقای جعفر کاشانی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران و تاریخ باشگاه پرسپولیس بودند و نیازی به گفتن نیست که از بنیانگذاران پرسپولیس به حساب می آمدند. این ضایعه قابل جبران نیست چرا که آقای کاشانی به عنوان یک مدیر چه در فدراسیون فوتبال و چه در باشگاه پرسپولیس، منشاء خدمات بسیار و سهیم در رقم خوردن افتخارات فراوان بودند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: ایشان از تحصیلنموده های فوتبال و از مفاخر باشگاه های شاهین و پرسپولیس بودند که شخصیت بزرگی داشتند. همچنین بسیار صادق بودند. چنانکه همین اواخر به من گفته بودند کسالت دارند و ممکن است نتوانند برای انجام کارها، به قدر کافی وقت بگذارند و به همین دلیل تمایل دارند، فردی بیاید که بتواند با انرژی بیشتری به پرسپولیس یاری کند.

انصاری فرد درباره این موضوع توضیح داد: این اواخر بود که یک بار به من گفتند به دلیل کسالتی که با آن روبرو هستند، کشش لازم را ندارند و ممکن است دیگر نیایند. می گفتند؛ واقعا حالم خوب نیست و توان جسمی لازم را ندارم، به همین دلیل نمی توانم قوی کار کنم. ضروری است کسی در پرسپولیس باشد که وقت بیشتری بگذارد و به حل مسائل یاری کند. من، ایشان را تا در خروجی ساختمان همراهی کردم ولی دوباره در آخرین لحظه، همان صحبت ها را مطرح کردند. من هم از ایشان خواستم یک مدت استراحت نموده و کارهای درمانی را دنبال نمایند. بهتر که شدند، در این باره صحبت گردد.

مدیر عامل پرسپولیس در خاتمه گفت: نمی دانم، شاید خودشان احساس نموده بودند که قرار است اتفاقی بیفتد. خیلی تاکید می کردند که انرژی لازم برای باشگاه گذاشته گردد و مثل همواره روی مسائل اخلاقی هم تاکید داشتند. از آن دست آدم هایی بودند که واقعا صرف حضورشان نعمت و قوت قلب است و شاید آن طور که ضروری است برخی متوجه نباشند که چه سرمایه معنوی بزرگی از دست رفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 453

به "ضایعه درگذشت کاشانی قابل جبران نیست، یک مرد بزرگ را از دست دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضایعه درگذشت کاشانی قابل جبران نیست، یک مرد بزرگ را از دست دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید