پولادی اظهار پشیمانی کند کمکش می کنیم، نیازی به وساطت نیست

به گزارش ایپتن، به گزارش خبرنگاران، نام مهرداد پولادی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران در روزهای گذشته یکبار دیگر در رسانه ها مطرح شد. پولادی که بعد از جام ملت های 2015 آسیا به خاطر مسائل کارت سرانجام خدمتش قید بازگشت به ایران را زد، با تیم المعیذر قطر به توافق رسید و به این تیم پیوست.

پولادی اظهار پشیمانی کند کمکش می کنیم، نیازی به وساطت نیست

پولادی هم از جمله بازیکنانی در فوتبال ایران بود که پاییز سال 1393 کارت خاتمه خدمتش جعلی از آب در آمد اما سرنوشت او با نفرات دیگر کاملاً متفاوت بود. بازیکنانی چون بختیار رحمانی، حسین ماهینی، سروش رفیعی و … با پذیرش این تخلف، راهی تیم های نظامی شدند تا ضمن بازی برای این تیم ها، دوران خدمت سربازی خود را پشت سر بگذارند.

پولادی اما تصمیم به ترک ایران گرفت و دیگر هیچ موقع به کشور بازنگشت. این بازیکن که کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی به سبک بازی اش علاقه خاصی داشت، در تیم های الشحانیه قطر، بانکوک تایلند، الخریطیات قطر بازی کرد و در تازه ترین تصمیم به تیم المعیذر پیوست.

در این سال ها خبرهایی مبنی بر پشیمانی پولادی و حتی وساطت برخی از بازیکنان تیم ملی برای بازگشت وی به ایران مطرح شد که هیچ موقع به صورت رسمی مورد تایید قرار نگرفت.

خبرنگاران برای آنالیز شرایط پولادی گفتگویی را با امیر دریادار غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح انجام داد.

رحیمی پور گفت: پولادی سرباز فراری است. در این موارد ما تصمیم فردی نمی گیریم. پولادی چند سال پیش از کشور رفته و دیگر برنگشته است، در حالی که تعهد هم داده بود.

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگاران که آیا در این مدت مکاتبه و درخواستی برای بازگشت از سوی پولادی مطرح شده است؟ اظهار کرد: خیر هیچ مکاتبه ای نشده است. پولادی خودش هم ادعایی نکرده و نیامده که به شرایطش رسیدگی کنیم.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با رد خبر وساطت برخی از ملی پوشان سابق برای پولادی، درباره اینکه چه برخوردی در انتظار پولادی در صورت بازگشت به ایران خواهد بود، توضیح داد: مثل غایبان با پولادی برخورد می کنیم؛ مثل بقیه و عین قانون. هیچ فرقی نمی نماید. اگر خود فرد مسئله ای دارد یا سازمان مربوطه اش مراجعه می نماید، شرایطش را آنالیز می کنیم. قانون هم سخت گیر نیست و می توان به این افراد یاری کرد.

رحیمی پور گفت: پولادی سرباز غایب است. او باید وثیقه می سپرد که نسپرد ولی تعهد داده است. اگر پولادی بخواهد بازگردد او را به دادگاه معرفی می کنیم و آنها هم به شرایطش رسیدگی می نمایند. ممکن است دادگاه او را جریمه نقدی کند و یا در صورت اظهار ندامت همانجا تصمیم بگیریم.

وی در خاتمه گفت: از الان نمی گردد گفت چه تصمیمی برای پولادی می گیریم. اول باید پرونده اش آنالیز گردد و متناسب با آن برخورد می گردد. نگرانی هم ندارد. اگر اظهار پشیمانی و مراجعه کند یاریش می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1134

به "پولادی اظهار پشیمانی کند کمکش می کنیم، نیازی به وساطت نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پولادی اظهار پشیمانی کند کمکش می کنیم، نیازی به وساطت نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید