تصویب 15 موافقت اصولی برای ایجاد زیرساخت های گردشگری کرمانشاه

به گزارش ایپتن، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی کرمانشاه از تصویب 15 طرح سرمایه گذاری برای ایجاد زیرساخت های گردشگری با اعتباری بالغ بر 740میلیارد ریال خبر داد.

تصویب 15 موافقت اصولی برای ایجاد زیرساخت های گردشگری کرمانشاه

به گزارش ایپتن به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه، امید قادری روز چهارشنبه 4 تیرماه، با بیان این مطلب گفت: تبلیغات مؤثر اداره کل استان در معرفی توانمندی های گردشگری استان در زمینه های توریسم روستایی، سلامت و درمان، اکوتوریسم و... باعث اشتیاق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حوزه تأسیسات خدمات گردشگری شده است.

او افزود: در این راستا کمیته فنی سرمایه گذاری اداره کل استان برگزار شد و با تعداد زیادی از تقاضاها برای موافقت اصولی برای ایجاد زیرساخت های گردشگری موافقت کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی کرمانشاه شرح داد: در چهارمین جلسه کمیته فنی نیز 18 طرح مورد بررسی قرار گرفت که برای 15 طرح شامل هشت اقامتگاه بوم گردی، سه محوطه گردشگری، دو مرکز تفریحی، دو رستوران بین راهی و یک سفره خانه سنتی در شهرهای اسلام آباد، صحنه، بیستون، پاوه و اورامانات، مجوز صادر شد.

او تأکید کرد: تسریع و تسهیل در فرایند صدور موافقت اصولی برای تأسیسات گردشگری بر اساس کیفیت و استانداردهای لازم خواهدبود و هدف ما برای صدور موافقت اصولی، کمیت نیست.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1077

به "تصویب 15 موافقت اصولی برای ایجاد زیرساخت های گردشگری کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب 15 موافقت اصولی برای ایجاد زیرساخت های گردشگری کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید