بولتون بمب خود را بر روی ترامپ پرتاب می کند

به گزارش ایپتن، جان بولتون ، مشاور امنیت ملی سابق امریکا، در کتابی تصویری مخرب از رئیس جمهورامریکا را ترسیم کرده است. دونالد ترامپ برای انتخاب مجدد خود از همتای چینی خود درخواست کمک می کند.

بولتون بمب خود را بر روی ترامپ پرتاب می کند

به گزارش خبرگزاری ایپتن، فرانسوا دالانسون در یادداشتی با عنوان جان بولتون بمب خود را بر روی ترامپ پرتاب می کند، خبرگزاری لاکروا فرانسه نوشت:

این بمبی است که در صحنه سیاسی آمریکا پرتاب شده است. او در کتابش فردی را ترسیم می کند که مقام خود را ابزاری برای پیشبرد منافع شخصی خود می بیند.

دونالد ترامپ در اجلاس دو جانبه با همتای چینی خود در حاشیه اجلاس گروه 20 در اوزاکا ، ضمن اشاره به ظرفیت اقتصادی چین برای تأثیرگذاری در مبارزات انتخاباتی امریکا ، مصاحبه را به سمت انتخابات ریاست جمهوری آینده هدایت می کند.

این سخنان جان بولتون با هزینه میلیون ها دلار توسط تیم انتخاباتی رئیس جمهور برای تبلیغات تلویزیونی درمورد قاطعیت رئیس جمهور امریکا در برابر چین مغایر است. جو بایدن، نامزد حزب دموکرات ، می گوید: اگر این سخنان درست باشد، نه تنها از نظر اخلاقی منفور است بلکه این نقض وظیفه وی برای محافظت از منافع آمریکایی ها و دفاع از ارزش های ما است.

جان بولتون در این کتاب رئیس جمهوری غیرقابل پیش بینی، سرکوبگر و فوق العاده ناآگاه را مورد تمسخر قرار می دهد.

به احتمال زیاد کتاب بولتون تضعیف ترامپ را در بین رأی دهندگان مستقل و معتدل جمهوری خواه در ایالات مهم مانند میشیگان ، ویسکانسین ، پنسیلوانیا ، کارولینای شاقتصادی و آریزونا شدت ببخشد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1092

به "بولتون بمب خود را بر روی ترامپ پرتاب می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولتون بمب خود را بر روی ترامپ پرتاب می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید