استقبال از مهر 1400 در شهر زیر زمینی

به گزارش ایپتن، نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تقویت حداکثری ناوگان متروی تهران و حومه برای استقبال از مهر جهت خدمات رسانی حداکثری به شهروندان در نیمه دوم سال 1400 با توجه به احتمال بازگشایی مراکز آموزشی خبر داد.

استقبال از مهر 1400 در شهر زیر زمینی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، علی عبداله پور با اشاره به اینکه در صورت بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در نیمه دوم سال جاری با افزایش سفر های درون شهری رو برو خواهیم شد گفت: افزایش ظرفیت خدمات رسانی در نیمه دوم سال در بخش حمل و نقل عمومی سال هاست که مورد توجه بوده، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی، این موضوع بیش از گذشته مورد توجه واقع شده است.

وی شرح داد: به همین علت برنامه ریزی حرکت قطار های در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه براساس میزان مسافر ورودی در ساعات مختلف و پایش دوره ای و مستمرآمار فوق انجام می پذیرد. ضمن اینکه در این برنامه ریزی شرایط دوره کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی بین مسافران هم در دستور کار این شرکت واقع شده است.

عبداله پور گفت: نظافت سالن، سکوها، شستشوی صندلی سکوها، پله های برقی، گیت ها، ورودی ها، نماد های آرم مکعبی مترو در ورودی ایستگاه ها، تابلو های نام ایستگاه ها و رفع نواقص احتمالی از جمله روشنایی تمامی نقاط ایستگاه، محوطه ها، آراستگی فضای سبز و اهتمام در افزایش گل و گیاه محوطه ها و حصول اطمینان از عملکرد تمامی تجهیزات و امکانات ایستگاه ها بخش دیگری از کار های اجرا شده برای استقبال از مهر می باشد.

وی گفت: بازدید از کپسول های آتش نشانی موجود درایستگاه ها و قطارها، شستشوی محفظه کپسول آتش نشانی و سیستم های خشک آتش نشانی تونل و هواکش های میان تونلی و همچنین با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا درایام باقیمانده از سال جاری عملیات ضد عفونی و شستشوی ایستگاه ها و قطار ها برای حفظ سلامت مسافران و پرسنل ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1799

به "استقبال از مهر 1400 در شهر زیر زمینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال از مهر 1400 در شهر زیر زمینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید