20 لاک خوشرنگ در مدل های جذاب

به گزارش ایپتن، در این مطلب نمونه هایی از انواع لاک خوشرنگ مناسب تابستان و نقش روی ناخن یا دیزاین ناخن را برای شما گرد آوری نموده ایم. اگر می خواهید لاک ناخن شما جذابیت بیشتری داشته باشد، بهتر است از رنگ هایی که با رنگ پوست شما هماهنگی بیشتری دارند، بهره ببرید.

20 لاک خوشرنگ در مدل های جذاب

خبرنگاران | سرویس مد و پوشاک - همان طور که در انتخاب رنگ لباس به مقوله رنگ های فصل می پردازیم، در انتخاب رنگ لاک نیز بهتر است به تغییرات فصلی توجه داشته باشیم. رنگ ها به زندگی معنا می بخشند. با آگاهی از روانشناسی رنگ ها می توانیم حتی روحیات افراد را از روی رنگ لاک ناخن آن ها تشخیص دهیم. مسلما افرادی که رنگ زرد پرانرژی را برای لاک ناخن خود انتخاب می نمایند نسبت به افرادی که به سراغ رنگ های خنثی تر می فرایند، برون گراتر خواهند بود. در دنیای رنگارنگ دخترانه، لاک ناخن صندلی ویژه ای دارد. نکته قابل توجه در انتخاب رنگ لاک های مختلف، تناسب رنگ لاک با رنگ پوست شماست.

کدام رنگ لاک برای کدام رنگ پوست مناسب است؟

  • اگر رنگ پوست شما روشن است، گزینه های متعددی پیش روی شماست. بهتر است به دنبال رنگ های قرمز، تنالیته های مختلف رنگ آبی و بنفش، تنالیته های مختلف رنگ صورتی یا رنگ های روشن مانند کرمی، بروید.
  • اگر رنگ پوست شما گندمی یا سبزه است، رنگ بژ، هلویی، قرمز نارنجی، بنفش انگوری و آبی آسمانی برای شما مناسب است.
  • اگر رنگ پوستی تیره دارید، قرمز یاقوتی، بنفش بادمجونی، آبی کاربنی، صورتی نئونی و لاک های اکلیل دار مناسب ترین رنگ ها با رنگ پوست شما هستند.

در ادامه با نمونه هایی از لاک خوشرنگ تابستانی آشنا خواهیم شد.

لاک خوشرنگ تابستانی

دیزاین لاک خوشرنگ روی ناخن

لاک خوشرنگ مورد علاقه شما در این لیست کدام است؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: setare.com
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1449

به "20 لاک خوشرنگ در مدل های جذاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 لاک خوشرنگ در مدل های جذاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید