چند توصیه مهم برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

به گزارش ایپتن، حتما برای شما هم پیش آمده در سفرهای مختلف تفریحی و کاری خود بین دو راهی خرید بلیط لحظه آخری هواپیما و بلیط مدت دار گیر نموده باشید.

چند توصیه مهم برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

بسیاری از مسافران در بیشتر سفرهای خود دچار تردید می شوند که خرید بلیط لحظه آخری هواپیما برای آن ها به صرفه تر است یا مدت دار. اما چطور باید تصمیم درستی بگیریم؟

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که برنامه ریزی زمانی دقیق و مشخصی دارید و تغییر زمان در برنامه شما تاثیر زیادی می گذارد، بهتر است بلیط را از مدتی قبل از سفر خود بخرید. خرید بلیط پرواز لحظه آخری بیشتر مناسب افرادی است که یا سرگرمیی سفر می نمایند و می توانند سفر خود را با یکی دو روز جابه جایی انجام دهند یا افرادی که برنامه سفر مشخصی از قبل ندارند و ممکن است در لحظه احتیاج به سفر و خرید بلیط لحظه آخری هواپیما داشته باشند، مانند بسیاری از افرادی که به دلایل کاری و بازدید از سایر دفاتر سازمان خود سفر می نمایند.

ریسک جا ماندن از پرواز (به علت پر بودن تعداد جایگاه ها) در بلیط های سیستمی بسیار کم است. زیرا همه چیز با دقت بسیار بالایی در سیستم رزرو بلیط ثبت می گردد، به همین علت در خرید بلیط پرواز لحظه آخری نیز به نوع سیستمی یا چارتر بودن بلیط بسیار دقت کنید.

زیرا این موضوع در پروازهای چارتر به دقت سیستمی نیست و گه گاه پیش می آید مسافری به علت کاهش دقت ایرلاین در ثبت تعداد مسافرانی که بلیط لحظه آخری خریداری می نمایند، از فهرست مسافران ثبت شده جا بماند و نتواند به برنامه سفر خود برسد. از همین رو مجبور می گردد بلیط دیگری را خریداری کند و اگر شانس با او یار باشد، می تواند پروازی در همان زمان مشابه با ظرفیت خالی پیدا کند.

به گزارش ویرلن؛ البته اگر بلیط خود را از سایت علی بابا خریده باشید، با هدایت پشتیبانی 24 ساعته این تیم، با کمترین مسائل این چنینی روبرو خواهید شد و با خیال راحت و با بلیط معتبری که از این سایت خریده اید، می توانید به سفر بروید. مقدار رضایت خریداران این سایت، 2.97% بوده که حاکی از اعتبار علی بابا نزد مسافران است.

علاوه بر این اگر همراه با فرزندتان سفر می کنید بهتر است در محاسبه صرفه مالی خرید بلیط بین پروازهای چارتر و سیستمی چرتکه بیندازید. زیرا قیمت بلیط پرواز چارتر برای کودک تفاوتی با بزرگسال ندارد. ممکن است مجموع هزینه پرواز شما در بلیط چارتر تفاوتی با سیستمی نکند و آن موقع ترجیح دهید بلیط لحظه آخری سیستمی بخرید.

خرید بلیط پروازهای لحظه آخری در چند سال گذشته طرافداران زیادی بین مسافران پیدا نموده؛ به ویژه در مسیرهایی مانند کیش و مشهد که همواره مسافران زیادی به قصد سرگرمی یا زیارت به این دو شهر سفر می نمایند. برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما از علی بابا به هر مقصدی، وارد سایت علی بابا به آدرس www.alibaba.ir شوید و از بین معتبرترین پروازها، بلیط خود را انتخاب کنید.

منبع: کجارو
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1992

به "چند توصیه مهم برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند توصیه مهم برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید