هدیه کریسمس؛ اقامت لاکچری بی خانمان ها در هتل هیلتون

به گزارش ایپتن، پس از آنکه هتل بریتانیا رزرو یک گروه 28 نفری از مهمان های بی خانمان خود را به صورت ناگهانی لغو کرد، هتل دابل تری هیلتون میزبانی آنها را پذیرفت. این هتل گفت که در شب 24 و 25 دسامبر، یعنی شب کریسمس 2019، این افراد بی خانمان برای شب کریسمس و مراسم شام کریسمس مهمان هتل هیلتون دابل تری در شهر هال خواهند بود.

هدیه کریسمس؛ اقامت لاکچری بی خانمان ها در هتل هیلتون

داستان از هفته پیش پس از انتشار خبر لغو ناگهانی رزرو یک گروه 28 نفری از مسافرین بی خانمان آغاز می گردد. این گروه 1400 دلار برای اقامت در هتل بریتانیا برای شرکت در مراسم شب کریسمس پرداخت نموده بودند. البته یک موسسه خیریه با نام پروژه بی خانمان ها هزینه اقامت این 28 فرد بی خانمان را پرداخت نموده بود.

موسسه خیریه که از این اقدام بسیار برآشفته شده بود، ایمیلی به بخش روابط عمومی هتل زده و علت لغو ناگهانی رزرو آنها را پرسیده است. تا به امروز موسسه خیریه هیچ علت قانع کننده ای از طرف هتل دریافت ننموده است و این اقدام را یک تبعیض آشکار می داند.

هتل بریتانیا در روز 24 دسامبر اطلاعیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه در روزهای کریسمس چند خانواده و تورهای مسافرتی در این هتل اقامت دارند و ما احساس می کنیم که حضور افراد بی خانمان باعث آزار آنها خواهد شد. بعلاوه، این هتل تماسی با موسسه خیره داشته و به آنها پیشنهاد داده است که در شرایط خاصی می تواند اقامت افراد بی خانمان را بپذیرد. پروژه بی خانمان ها پیشنهاد آنها را رد و هتل هیلتون را برای اقامت انتخاب نمود.

یکی از سخنگویان هتل هیلتون در بیانیه ای گفت: ما افتخار می کنیم که با میزبانی از این افراد بی خانمان، نام برند خود را در کنار موسسه های خیریه ای همانند پروژه بی خانمان ها قرار دهیم. تقویت روحیه همنوع دوستی در جامعه، یکی از مهمترین اصولی است هتل هیلتون خود را پایبند به آن می داند. مراسم کریسمس سال جاری در کنار مهمانان ویژه ای که همراه ما بودند را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

پس از انتشار خبر لغو رزرو اتاق بی خانمان ها، یاری های مالی به اندازه 11300 دلار به سمت این موسسه خیریه سرازیر شد. از آنجایی که هیلتون هیچ هزینه ای برای اقامت این افراد از موسسه خیریه قبول ننموده است، در سال نو نشستی برای تصمیم گیری درباره محل مصرف یاری های مالی عنوان شده برگزار خواهد شد.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 2178

به "هدیه کریسمس؛ اقامت لاکچری بی خانمان ها در هتل هیلتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه کریسمس؛ اقامت لاکچری بی خانمان ها در هتل هیلتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید