مقاله: کلیسای Basílica de Guadalupe مکزیک

به گزارش ایپتن، حدود سال 1700، برای پذیرایی از جمعیت مؤمنان چهار برج Basílica de Guadalupe در محل قبلی معبد ساخته شد. اما در دهه 1970، ساختمان قدیمی گنبدی زرد رنگ (که اکنون Antigua Basílica نامیده می شود) از نظر کارایی کافی نبود، بنابراین ساختمان جدید با سقف آبی Basílica de Nuestra Señora de Guadalupe در همسایگی آن ساخته شد. این سازه توسط پدرو Ramírez Vázquez طراحی شده است، سازه ای وسیع و گرد و با طراحی وسیع با ظرفیت بیش از 40000 نفر است. تصویر ویرجین، با روپوشی سبز رنگ و تراش خورده با طلا، در بالا و پشت محراب اصلی basilica آویخته شده است، جایی که مسیرهای بازدیدکنندگان را تا آنجا که ممکن است کوتاه می­کند. بازدید گروهی ساعتی انجام می­شود.

مقاله: کلیسای Basílica de Guadalupe مکزیک

قسمت عقب Antigua Basílica اکنون موزه de la Basílica de Guadalupe است که مجموعه ای زیبا از هنر استعمار را با چشم اندازی معجزه آسا تفسیر می­کند .

از پله های پشتی Antigua Basílica حدود 100 متری بالا بروید و به بالای تپه Capilla del Cerrito (کلیسای تپه) ، جایی که خوان دیگو دیدگاه خود را داشت، می­رسید، سپس از قسمت شرقی تپه به پارک de la Ofrenda، با باغ ها و آبشارها در اطراف آن صحنه نمایش مجسمه­ها ظاهر می­شود، پایین بروید و به باروک baroque Templo del Pocito بروید، یک سازه دایره ای شکل با سه گنبد کاشی کاری شده، ساخته شده در سال 1787 برای یادبود ظاهر معجزه آسای چشمه ای که Virgen de Guadalupe در آن ایستاده بود. از آنجا مسیری به میدان اصلی منتهی می­شود و دوباره وارد Antigua Parroquia de Indios (محله سرخپوستان) پیش از قرن 17 می­شوید.

برای رسیدن به Basílica de Guadalupe، با مترو به ایستگاه La Villa - Basílica بروید، سپس دو ساختمان به سمت شمال در امتداد Calzada de Guadalupe بروید. هم اتوبوس های توریستی پایتخت و هم اتوبوس­های گردشگری هاپ آف هاپ آن، در نزدیکی Basílica توقف می­کنند.

منبع مقاله: کلیسای Basílica de Guadalupe مکزیک

انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1885

به "مقاله: کلیسای Basílica de Guadalupe مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کلیسای Basílica de Guadalupe مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید