مدیرعامل بانک کشاورزی: سهامداری و شراکت تجاری با آپ، مایه خرسندی بانک کشاورزی است.

به گزارش ایپتن، نشست صمیمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی، جناب آقای روح اله خدارحمی در شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، صبح پنجشنبه مورخ 18 مهر ماه 1398، به همراه هیات همراه طی بازدید از شرکت با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین آپ برگزار شد.بانک کشاورزی، نخستین بانک تخصصی ایران، بعنوان سهامدار اصلی و 36 درصدی آپ با جایگاه سوم در سهم تراکنش های شاپرکی کشور است.

مدیرعامل بانک کشاورزی: سهامداری و شراکت تجاری با آپ، مایه خرسندی بانک کشاورزی است.

مدیرعامل بانک کشاورزی در این نشست پیشرفت چشمگیر، تغییرات نوآورانه و موثر در حوزه پرداخت با تمرکز بیش از پیش آپ بر تجارت الکترونیک، نظیر شراکت با گروه اینترنتی رز (مجموعه شرکت های اسنپ)، ضریب نفوذ و سهم بازار نزدیک به 50 درصدی از فروش محصولات کلیه اپراتورهای تلفن همراه، سهم گیری قابل توجه از فروش بلیت های حوزه گردشگری، فروش انواع متنوع بیمه، سهم بازار اول ارائه سرویس های کارت به کارت و موجودی کارت بین اپلیکیشن های پرداخت را ارزنده، افتخارآمیز و رضایت بخش برای بانک کشاورزی بیان نمود و گفت: آپ در پیشرانی و تلاش به نتیجه بخشی این تغییرات نقش مهمی داشته است و همواره در انجام پروژه های ارزشمند و سازنده، پیشتاز و پیروز بوده است. همچنین طی این نشست مدیرعامل بانک کشاورزی و مدیرعامل آسان پرداخت بر روی انتخاب اول و الویت طرفین با عنوان شرکای تجاری بر روی تقویت و گسترش همکاری فی مابین تاکید ویژه کردند.

جناب آقای خدارحمی با بیان اینکه توسعه راهکارهای جدید پرداخت با رویکرد کاهش هزینه های تحمیل شده به بانک ها وارد مرحله جدیدی شده است، ابراز امیدواری کرد با فرصت هایی که با هوشمندی و زمان ورود به بازار آپ حاصل شده شاهد رشد بیشتر این صنعت با رهبری آپ خواهیم بود.

جناب آقای خدارحمی همچنین فرهنگ سازی در امر استفاده از ابزار و روش های نوین پرداخت نظیر سرویس تله پرداز آپ را الزامی دانست و یادآور شد: بانک کشاورزی در این راستا اقدامات خاصی را در دستور کار دارد و ایفای نقش آپ در این حوزه با برپایی کمپین های قدرتمند مشترک فی مابین قطعاً سازنده و تاثیرگذار خواهد بود. او در بخش دیگری از سخنان خود از اقداماتی که در راستای توجه و احترام به تغییرات نظام کارمزد در شرکت آپ انجام گرفته، تقدیر کرد و در همین حال، خواستار آن شد که تلاش در این راستا با جدیت بیشتری دنبال شود. مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان این نکته که بخش بانکداری الکترونیک و پرداخت غیرحضوری خدمات جزو پیشران های رو به رشد کشور هستند، گفت: شرکت آپ تجلی این دو بخش است و علاوه بر نقشی که در توسعه و گسترش زیرساخت های پرداخت الکترونیک دارد، در سایر حوزه ها نیز پر قدرت، سرگروه و مفید واقع شده است.

مدیرعامل بانک کشاورزی در پایان بازدید خود، از زحمات مدیران و کارکنان آسان پرداخت قدردانی نمود و متنی را بشرح ذیل مرقوم فرمود: ما در بانک کشاورزی هم به عنوان سهامدار عمده و هم به عنوان شریک تجاری درجه اول شرکت آسان پرداخت، احساس خوبی از سهامداری و همکاری با شرکت داریم و رشد ارزش شرکت و همچنین خدمات خوبی که شرکت ارائه می کند مایه خرسندی بانک کشاورزی است و امیدوارم در آینده شاهد همکاری اثربخش و بهتری فی مابین بانک کشاورزی و شرکت آسان پرداخت باشیم.

منبع: همگردی
انتشار: 1 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 488

به "مدیرعامل بانک کشاورزی: سهامداری و شراکت تجاری با آپ، مایه خرسندی بانک کشاورزی است." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل بانک کشاورزی: سهامداری و شراکت تجاری با آپ، مایه خرسندی بانک کشاورزی است."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید