فریبا: استقلال خوب نتیجه می گیرد ولی منتظر بازی های زیباتر هم هستم، تمرکز مجیدی فقط روی تیم باشد

به گزارش ایپتن، پیشکسوت فوتبال استقلال گفت: استقلال خوب بازی می نماید و نتیجه می گیرد ولی باید منتظر بازی های زیباتر هم از این تیم باشیم.

فریبا: استقلال خوب نتیجه می گیرد ولی منتظر بازی های زیباتر هم هستم، تمرکز مجیدی فقط روی تیم باشد

بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزای خبرنگاران، درباره پیروزی دو بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ماشین سازی تبریز گفت: 3 امتیاز این بازی خیلی مهم بود که برای استقلال حاصل شد. در پی برد هایی که تیم اخیراً به دست آورده این برد نیز خیلی مهم بود که تا فرایند خوب تیم ادامه پیدا کند. این پیروزی ها در روحیه تیم می تواند خیلی موثر باشد. از قبل بازی نیز از روی کاغذ گفته بودم که استقلال در این بازی کار سختی نخواهد داشت.

وی اشاره نمود: استقلال حتی در این بازی می توانست تعداد گل های بیشتری به ثمر برساند. دست سرمربی ماشین سازی از لحاظ نفرات خالی بود و این تیم به خوبی نتوانست جابه جایی انجام بدهد. به هر حال دریافت امتیاز در خانه حریف خیلی مهم بود که توسط استقلال به دست آمد.

پیشکسوت فوتبال استقلال درباره اینکه بعد از تغییرات کادر فنی، شرایط استقلال بهتر به نظر می رسد، توضیح داد: هنوز 12 بازی دیگر تا انتها مسابقات مانده و هنوز منتظر انجام بازی های خیلی بهتر هم هستیم. الان مدیریت یاری می نماید ولی در زمان محمد فکری خیلی مدیریت یاری نکرد. الان خوشبختانه تیم شرایط بهتری پیدا نموده است. استقلال خوب بازی می نماید و نتیجه می گیرد ولی باید منتظر بازی های زیباتر هم از این تیم باشیم.

فریبا اضافه نمود: در تیم نفرات به خوبی جا به جا شده اند و استقلال تقریباً به ثبات تاکتیکی رسیده است. بازیکنان جدید هم می توانند در ادامه به استقلال یاری نمایند و کار ها بیشتر روی اصول پیش برود.

وی درباره جذب امین قاسمی نژاد گفت: امین قاسمی نژاد زمانی که در پدیده آقای گل محمدی بود، بسیار بازیکن تاثیرگذری نشان می داد. من بازی های آن موقع پدیده را دنبال می کردم. این بازیکن سرعت انتقالش به زمین حریف با توپ و بدون توپ بسیار بالا بود و جزو بازیکنانی است که خیلی خوب خودش را به پشت محوطه جریمه حریف می رساند. این بازیکن از قدرت خوبی در ضربات شوت و سر بهره مند است. استقلال برای اینکه فشار تیم را روی دفاع حریف حفظ کند، به وجود این بازیکنان نیاز دارد. آرزو می کنم او پیروز باشد و استقلال از این بازیکن بتواند نهایت استفاده را داشته باشد.

پیشکسوت فوتبال استقلال درباره اینکه جذب آرمان رمضانی از نظر عده ای عجیب به نظر می رسید، ابراز داشت: برای هر بازیکنی ممکن است یک فصل، فصل ایده آلش نباشد. الان استقلال در سه جام درگیر است. درست است که الان فاصله بین بازی ها 7-6 روز است ولی وقتی بازی های آسیایی آغاز گردد، فاصله بازی ها به 3-2 روز می رسد و در این زمان تیم به بازیکنانی مانند رمضانی در مواقع ضروری نیاز دارد تا بتواند در بازی های مستقیم به تیم یاری نمایند.

فریبا درباره اینکه برای طی شدن راستا درست استقلال به فرهاد مجیدی چه پیشنهادی دارد، در پایان گفت: مجیدی کم کم با تجربه تر می گردد و فراز کمالوند هم فردی با تجربه است که در کنارش حضور دارد. نه فقط فرهاد مجیدی، بلکه همه مربیان باید تمرکزشان روی تیم باشد و به فضای مجازی توجه ننمایند. این گروه ها ی فضای مجازی محمود فکری را بیچاره کردند. فرهاد به این مسائل توجه نداشته باشد و فقط تمرکزش را روی کار و تیم بگذارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1527

به "فریبا: استقلال خوب نتیجه می گیرد ولی منتظر بازی های زیباتر هم هستم، تمرکز مجیدی فقط روی تیم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبا: استقلال خوب نتیجه می گیرد ولی منتظر بازی های زیباتر هم هستم، تمرکز مجیدی فقط روی تیم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید