رقم عجیب و باورنکردنی ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد!

به گزارش ایپتن، باشگاه پرسپولیس درحالی روز شنبه تهران را به مقصد هند برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ترک کرد که هنوز بعضی بازیکنان این تیم قراردادشان را تمدید نکرده اند. از مدت ها پیش مسئولان باشگاه پرسپولیس در تکاپوی تمدید قرارداد بازیکنانی بوده اند که قراردادشان در خاتمه فصل جاری به اتمام می رسد. بازیکنانی مانند نوراللهی، کنعانی زادگان، امیری، شیری و کامیابی نیا جزو همین دسته هستند. باشگاه در کوشش است قرارداد این دسته را تمدید کند تا کادر فنی این تیم در این مورد دغدغه ای نداشته باشد. البته بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده اند و این می تواند چالش بزرگی در تابستان امسال باشد.

رقم عجیب و باورنکردنی ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد!

به همین دلیل شنیدیم یکی از بازیکنانی که قراردادشان در انتها فصل جاری به اتمام می رسد درخواست عجیب و غریبی از باشگاه پرسپولیس داشته است. این بازیکن کلیدی که مدعی رسیدن پیشنهاد خارجی از کشور قطر برای خودش است، توسط مدیربرنامه هایش از باشگاه پرسپولیس خواسته است برای فصل آینده با او قرارداد 15 میلیارد تومانی ببندند!

این شرط برای تمدید قرارداد بسیار سنگین و حتی غیرممکن جلوه می نماید، خاصه آنکه بدانید قرارداد گران ترین بازیکن فصل جاری پرسپولیس 4 میلیارد و 500 میلیون تومان است؛ بنابراین تمدید قرارداد بازیکن مورد اشاره آن هم با رقم 15 میلیارد تومان می تواند پرسپولیس را به حاشیه ببرد. برهمین اساس مدیران باشگاه پرسپولیس فعلاً با این درخواست عجیب این بازیکن و مدیر برنامه هایش مخالفت نموده اند. این بازیکن و مدیر برنامه هایش امیدوارند با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا بتوانند توجه تیم های خارجی به ویژه قطری را جلب نموده و به لیگ ستارگان بروند!

البته پیش بینی می گردد همین بازیکن با آغاز جابجایی تابستانی با فشار کانال های هواداری و فضای مجازی بتواند به خواسته خود رسیده و قرارداد سنگینی با پرسپولیس منعقد کند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1618

به "رقم عجیب و باورنکردنی ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم عجیب و باورنکردنی ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید