رضا مقصودی فیلمنامه فیلم جدید هادی حاجتمند می نویسد

به گزارش ایپتن، خبرگزاری خبرنگاران-فیلم سینمایی بیست کووید با فیلمنامه ای از رضا مقصودی و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی در مرحله نگارش فیلمنامه است.

رضا مقصودی فیلمنامه فیلم جدید هادی حاجتمند می نویسد

به گزارش خبرنگاران، در پی عقد قرارداد نگارش فیلم نامه بیست کووید با بنیاد سینمایی فارابی، رضا مقصودی در حال نوشتن این فیلمنامه است که بر بستری اجتماعی و کمدی روایت می شود.

هادی حاجتمند که قرار است کارگردانی کار را برعهده بگیرد، در خصوص این فیلمنامه گفت: ماجرای بیست کووید یک نگاه کمدی و شیرین به کرونا است. با وجود همه آسیب ها و حجم بالای ناراحتی روحی پیرامون شیوع این ویروس، ما خواستیم به ویروس کووید19 یک نگاه طنز داشته باشیم تا کمی لبخند را به مردم هدیه دهیم.

او ادامه داد: باتوجه به تجربه ای که رضا مقصودی در فیلمنامه نویسی دارد، قبول کرد تا نگارش این فیلمنامه را برعهده بگیرد. نگارش فیلمنامه بیست کووید کمی زمان بر شده است که به نظرم این موضوع خیلی بهتر از این است که با عجله به سراغ ساخت فیلم برویم زیرا در این صورت بعد از اتمام کار کم و کاستی فیلمنامه ای نخواهیم داشت.

کارگردان آثاری چون مدیترانه و اشنوگل گفت: در خلال این روایت کمدی، سعی داریم تا اتفاقات واقعی را نیز در این فیلمنامه به تصویر بکشیم و به عنوان مثال در آن به موضوع کمک های جهادی به مردم در دوران کرونا نیز پرداخته خواهد شد و تلاش می شود تا دستاوردها و تلاش های علمی کشور در زمینه کرونا هم در آن دیده شود.

به گفته این کارگردان هنوز زمان دقیق آغاز پیش تولید فیلم مشخص نشده است اما احتمالا تا اواسط دی، کار نگارش فیلمنامه بیست کووید به پایان خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1342

به "رضا مقصودی فیلمنامه فیلم جدید هادی حاجتمند می نویسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا مقصودی فیلمنامه فیلم جدید هادی حاجتمند می نویسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید