جایزه ویژه برای فینالیست های مسابقه آوای جادویی

به گزارش ایپتن، جایزه نفرات برگزیده مسابقه استعدادیابی آوای جادویی که از پلتفرم فیلم نت پخش می گردد، تعیین شد.

جایزه ویژه برای فینالیست های مسابقه آوای جادویی

به گزارش روابط عمومی فیلم نت، در آستانه پخش قسمت های نیمه نهایی و فینال مسابقه استعدادیابی خوانندگی آوای جادویی، جایزه نفرات برگزیده اعلام شد و بر این اساس چهار فینالیستِ مسابقه، هر کدام یک قطعه با آهنگسازی و مدیریتِ هنری علیرضا افکاری منتشر خواهند کرد.

در حال حاضر مسابقه استعدادیابی آوای جادویی که پخش آن از نوروز 1402 در پلتفرم فیلم نت شروع شده است، به روزهای حساس خود نزدیک می گردد و شرکت کنندگان در آستانه آماده سازی برای ضبط مراحل نیمه نهایی و فینال قرار دارند.

طبق اعلام محمد طهرانی تهیه کننده آوای جادویی، علیرضا افکاری که مدیریت هنری هنرجویان را در طول برگزاری این مسابقه برعهده داشته است به هر کدام از فینالیست های آوای جادویی یک قطعه موسیقی با آهنگسازی و مدیریت هنریِ خود هدیه خواهد داد.

بعلاوه حامیان مالی مسابقه نیز به نفر اول آوای جادویی، 5 میلیارد ریال جایزه ویژه پرداخت خواهند کرد.

مسابقه آوای جادویی در آستانه پخش قسمت های نیمه نهایی و فینالِ خود واقع شده است و کمتر از دو ماه دیگر برنده این مسابقه در روز پخش فینال معین خواهد شد.

محمد اصفهانی، رضا صادقی، محمد معتمدی و رضا یزدانی مربی/داوران مسابقه آوای جادویی هستند. علیرضا افکاری مدیریت هنری هنرجویان و علی اوجی اجرای مسابقه را برعهده دارند. محمد طهرانی نیز تهیه کننده پروژه است.

تا به امروز 11 قسمت از مسابقه آوای جادویی از پلتفرم فیلم نت پخش شده است و قسمت های بعدی هر پنجشنبه ساعت 8 صبح در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 خرداد 1402 بروزرسانی: 12 خرداد 1402 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 2242

به "جایزه ویژه برای فینالیست های مسابقه آوای جادویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه ویژه برای فینالیست های مسابقه آوای جادویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید