تیک تاک و 58 اپ چینی برای همواره در هند فیلتر شدند

به گزارش ایپتن، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند اخطاریه هایی جدید برای ممنوعیت دائم تیک تاک و 58 اپلیکیشن چینی دیگر صادر نموده است.

تیک تاک و 58 اپ چینی برای همواره در هند فیلتر شدند

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید.

طبق گزارش نشریه تایمز آو ایندیا، دولت هند هنگامیکه نخستین بار ممنوعیت 59 اپ چینی را مطرح نمود، به آنها فرصت داد تا موضع خود درباره همخوانی با الزامات حریم شخصی و ایمنی را معین نمایند.

شرکت های مذکور شامل تیک تاک، وی چت و یو سی برازر (متعلق به علی بابا) بودند و از آنها خواسته شد تا به فهرستی از سوالات پاسخ دهند.

از سوی دیگر نشریه لایومینت به نقل از یک منبع مطلع به این موضوع بیان کرد: دولت هند از پاسخ ها و توضیحات ارائه شده توسط شرکت ها راضی نیست. بنابراین ممنوعیت 59 اپلیکیشن چینی دائمی می گردد.

طبق گزارش این نشریه اخطاریه ها هفته گذشته صادر شده اند.

در بیانیه وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند آمده است اپلیکیشن های مذکور با حاکمیت و یکپارچگی هند، دفاع از کشور و امنیت دولت و نظم عمومی مغایرت دارند.

دستور مذکور که هند آن را اعتراض دیجیتال می نامد پس از آن صادر شده که درگیری میان نیروهای هند و چین در مرز هیمالیا به کشته شدن 20 سرباز هندی منجر شد. در ماه سپتامبر 2020 میلادی نیز هند 118 اپلیکیشن چینی دیگر از جمله بازی رایانه ای محبوب PUGB را ممنوع نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1395

به "تیک تاک و 58 اپ چینی برای همواره در هند فیلتر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیک تاک و 58 اپ چینی برای همواره در هند فیلتر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید