به زودی اراک و شاهرود به کیش متصل می شوند

به گزارش ایپتن، خبرنگاران/هرمزگان مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر ضمن ابراز خرسندی از برقراری راه پروازی سنندج به کیش از آغاز پروازهای کیش ایر به اراک و شاهرود در آینده نزدیک خبر داد.

به زودی اراک و شاهرود به کیش متصل می شوند

کاپیتان محمدتقی جدیدی دراین باره به خبرنگار ایپتن، گفت: در راستای رشد گردشگری جزیره کیش و با توجه به اینکه گسترش خطوط هوایی این منطقه مهم گردشگری ازجمله رسالت های کیش ایر به شمار می رود، پرواز کیش به سنندج و بالعکس برقرار شد.

وی اضافه کرد: ازآنجایی که ما موظف هستیم که هر چه در توان داریم را در جهت رشد گردشگری کیش به کار بیندازیم، لذا خط پروازی سنندج افتتاح شد تا هم وطنانمان بتوانند در این استان نیز راحت و آسان به کیش سفر کنند.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر از درخواست های تازه استان های دیگر برای برقراری خط پروازی به کیش خبر داد و اظهار کرد: ازآنجایی که اغلب استان های کشور توسط کیش ایر به کیش متصل شده اند، تلاش داریم که سایر بخش ها را نیز مرتبط کنیم. بر همین اساس بر روی تقاضاهایی که از سایر شهرها به دست ما می رسد، کار می کنیم و با آغوش باز چنین مواردی را پذیرا هستیم.

وی شرح داد: درخواست هایی از سوی شهر شاهرود و اراک نیز برای برقراری پرواز وجود دارد که ان شاءالله در آینده بسیار نزدیک انجام می شود.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر، پروازهای سنندج را دو بار در هفته گفت و گفت: پروازهای کیش به سنندج و بالعکس دو روز در هفته یعنی روزهای شنبه و سه شنبه برقرار خواهد بود که جای بسی خوشحالی دارد و مفتخریم که توانسته ایم غرب کشور را به کیش متصل کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال خبرنگار ایپتن مبنی بر گسترش خطوط پروازهای خارجی کیش ایر اظهار کرد: بنا داریم که در این راستا اقداماتی را انجام دهیم و صدالبته پایش هایی نیز انجام شده است، اما با توجه به اهمیت این اطلاعات و رقابتی بودن شرایط بازار کنونی نمی توانیم به جزئیات آن تا زمان موردنظر بپردازیم.

جدیدی، رشد پروازهای هوایی به کیش را یکی از مسائل مهم در توسعه گردشگری این منطقه دانست و بیان نمود: با توجه به اینکه کیش نیاز دارد که زیرساخت های لازم برای رشد گردشگری آن فراهم شود، ما نهایت تلاش خود را در این راستا انجام می دهیم تا بتوانیم خطوط هوایی گسترده تری را ارائه کنیم.

وی بیان نمود: بدیهی است که وجود خطوط هوایی مختلف به تمام شهرهای کشور یکی از بخش های مهم و زیرساخت های اساسی گردشگری است لذا ما برای اجرای آن نهایت تلاش خود را به کار می بریم.

وی عدم افزایش قیمت بلیط های کیش ایر را یک الزام خواند و گفت: طبق دستور مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش، ماتحت هیچ شرایطی حتی در زمان های شلوغ نظیر نوروز نیز نرخ قیمت ها را افزایش نمی دهیم و تعرفه را ثابت کرده ایم، زیرا این امر موجب اعتماد گردشگران و تأثیر بر اقتصاد جزیره می شود.

به گزارش ایپتن، نخستین پرواز کیش به سنندج صبح امروز توسط کاپیتان جدیدی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر در راستای گشایش این خط هوایی انجام شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 776

به "به زودی اراک و شاهرود به کیش متصل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به زودی اراک و شاهرود به کیش متصل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید