بایدن و اوباما در ویدیویی به ترامپ حمله کردند

به گزارش ایپتن، ایسنا نوشت:رئیس جمهور سابق آمریکا و معاون سابقش، جو بایدن، در ویدئوی تبلیغاتی جدیدی برای بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020 در کنار هم ظاهر شدند. در دو کلیپ منتشر شده- که تیزر ویدئویی است که روز پنجشنبه منتشر می شود-، این دو نفر پاسخ ترامپ به ویروس کرونا را مورد انتقاد قرار می دهند.

بایدن و اوباما در ویدیویی به ترامپ حمله کردند

به گزارش سی بی اس نیوز، این دو سیاست مدار هر دو کلیپ های تیزر ویدئوی اصلی را روز چهارشنبه در توییتر به اشتراک گذاشتند و اوباما در این باره نوشت: بهتر از این نمی شود که با دوستم جو بنشینم و صحبت کنم.

این ویدئو با نشان دادن اوباما و بایدن، در حال خارج شدن از ماشین های جداگانه شروع می شود، در حالی که هر دو به نشانه محافظه کاری شان، ماسک زده اند.

بایدن در این ویدئو می گوید: می توانی تصور کنی که رئیس جمهور باشی و بگویی این مسئولیت من نیست. من مسئولیتی به عهده نمی گیرم! واقعاً می توانی چنین چیزی را تصور کنی؟!

اوباما نیز پاسخ می دهد: وقتی ما بر سر کار بودیم، چنین کلماتی از دهانمان خارج نمی شد.

ظاهراً این دو سیاست مدار به اظهارات ترامپ در ماه مارس اشاره می کردند، زمانی که او بابت کمبود آزمایش کرونا و در قبال گزارش کارکنان سلامت مبنی بر این کمبود، هیچ مسئولیتی بر عهده نگرفت.

ترامپ بابت اینکه در مراحل ابتدایی بیماری، کار بیشتری در مبارزه با شیوع کووید 19 انجام نداده و متخصصان پزشکی دولتش را تضعیف کرده، از سوی رقیبانش مورد نقدها گسترده ای قرار گرفته است.

ترامپ تا چندی پیش از پوشاندن صورت خود در محیط های عمومی خودداری می کرد و نقش این کار را در کاهش شیوع ویروس، کم جلوه می داد. او عموماً دولت ها و کشورهایی که سریع تر دست به بازگشایی اقتصادی زده اند، را تحسین کرده است. بیشتر این کشورها در حال حاضر با افزایش موارد ابتلا، دست و پنجه نرم می کنند.

در ادامه تیزر فیلم تبلیغاتی بایدن، اوباما و بایدن سوار آسانسورهای جداگانه ای شده و ضمن رعایت فاصله اجتماعی، با هم صحبت می کنند. در پایان نیز بایدن و اوباما به منظور نشان دادن رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با فاصله زیادی از هم نشسته و صحبت می کنند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1120

به "بایدن و اوباما در ویدیویی به ترامپ حمله کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن و اوباما در ویدیویی به ترامپ حمله کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید