امکان تجربه چند ساعته و رایگان برخی از بازی های PS5 فراهم شد

به گزارش ایپتن، جمعه گذشته پلی استیشن ایمیلی را به بعضی از کاربران پلی استیشن فرستاد که در آن اعلام کرده است که کاربران می توانند دو بازی انحصاری Death Stranding: Directors Cut و Sackboy: A Big Adventure را تحت شرایطی و برای چند ساعت به صورت رایگان روی پلی استیشن 5 تجربه کنند. البته، این پیشنهاد یک محدودیت بزرگ دارد که امکان استفاده آن را برای ما بسیار سخت و تا حدی بلااستفاده خواهد کرد.

امکان تجربه چند ساعته و رایگان برخی از بازی های PS5 فراهم شد

این قابلیت به شما امکان می دهد که از طریق پلی استیشن استور درون کنسول خود تا تاریخ 6 آبان (28 اکتبر) به مدت محدودی به تجربه این بازی ها بپردازید و آن ها را امتحان کنید. مشکل اصلی این است که مدت زمان محدودی که برای تجربه هر کدام از این دو بازی مشخص شده، از زمان آغاز دانلود بازی آغاز می شود. این یعنی هرچه اینترنت سریع تری داشته باشید و بتوانید زودتر بازی را دانلود کنید، به نفعتان است و می توانید بیشتر از مهلت خود استفاده کنید.

طبق گفته سونی، برای بازی Death Stranding: Directors Cut مدت 6 ساعت و برای بازی Sackboy: A Big Adventure مدت 5 ساعت در نظر گرفته شده است. 6 ساعت برای امتحان کردن بخش هایی از یک بازی زمان بسیار خوبی است اما نه وقتی که این زمان از لحظه آغاز دانلود حساب شود. از آنجایی که بازی دث استرندینگ خود حجم بالایی دارد، تا بخواهید با اینترنت ایران این بازی را به صورت کامل دانلود کنید، به احتمال فراوان این مهلت به اتمام رسیده یا حداقل بخش کمی از آن به جای مانده است.

این قابلیت فقط برای دارندگان پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود و اگر بخواهید در این مدت مشخص شده یک بسته الحاقی را تهیه کنید، فقط می توانید آن را پس اتمام مهلت امتحان کردن رایگان بازی و خرید کامل آن اثر تجربه کنید.

به تازگی در یکی از گواهی نامه های ثبت اختراع (Patent) تازه سونی شواهدی دیده شده است که نشان می دهد ممکن است سونی بخواهد بازی های پلی استیشن 5 را هم به زودی برای سرویس PlayStation Now منتشر کند که این موضوع به طور بالقوه می تواند راه ساده تری را برای تجربه آزمایشی بازی ها در آینده برای بازیکنان فراهم کند.

به هر حال، این کاری است که سونی به تازگی آن را راه اندازی کرده است و در حال حاضر فقط برای دو بازی Death Stranding: Directors Cut و Sackboy: A Big Adventure امکان پذیر خواهد بود. ممکن است در آینده برخی از شرایط آن عوض شود و ممکن است هم سونی بخواهد آن را توسعه دهد. به هر حال، قبل از اینکه بخواهید از این مزیت بهره مند شوید، باید سرعت دانلود خود را حتما در نظر بگیرید. اگر می توانید بازی را در مدت کوتاهی دانلود کنید که این خود چالش بزرگی به شمار میرود، این ویژگی می تواند امکان خوبی را مهیا کند تا چند ساعت از این دو اثر را امتحان کنید.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1836

به "امکان تجربه چند ساعته و رایگان برخی از بازی های PS5 فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان تجربه چند ساعته و رایگان برخی از بازی های PS5 فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید