الهیار: حقوق معلمان خرید خدماتی 30 درصد افزایش می یابد

به گزارش ایپتن، تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی آموزش و پرورش از افزایش 30 درصدی حقوق معلمان خرید خدماتی خبر داد.

الهیار: حقوق معلمان خرید خدماتی 30 درصد افزایش می یابد

به گزارش صدا و سیما، علی الهیار از افزایش 30 درصدی حقوق معلمان خرید خدماتی خبر داد که بر این اساس حقوق این معلمان از 700 هزار تومان به 2 میلیون و 300 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته 98 کامل پرداخت شده است و در تلاش هستیم تا پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته سال 99 را نیز اوایل سال آینده پرداخت کنیم.

وی افزود: طرح رتبه بندی جدید معلمان از فروردین 1400 آغاز می شود و براساس این طرح شاخص های آموزش کیفی معلمان ارزیابی خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی آموزش و پرورش از آغاز مراحل استخدام 25 هزار معلم غیر رسمی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی خبر داد و گفت: همه 88 هزار معلم غیررسمی مشمول استخدام تا پایان سال 1400 استخدام خواهند شد. عیدی فرهنگیان در بهمن به حساب آن ها واریز می شود.

وی خبر کم شدن حقوق معلمان حق التدریس با تعطیلی مدارس و مجازی شدن آموزش را تکذیب کرد و گفت: حقوق کامل ماه های اسفند 98 و فروردین، اردبیهشت و خرداد 99 فرهنگیان به حساب آن ها واریز شده است، اما برای اطمینان خاطر فرهنگیان دستور داده ام تا ساعات کاری و فهرست های حقوق معلمان حق التدریس در همه استان ها را بازبینی کنند تا حقی از کسی ضایع نشود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1455

به "الهیار: حقوق معلمان خرید خدماتی 30 درصد افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهیار: حقوق معلمان خرید خدماتی 30 درصد افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید