از نظر وزارت ورزش چه فرقی بین استقلال و پرسپولیس هست؟

به گزارش ایپتن، اصغر طالب نسب در گفتگو با خبرنگاران گفت: از اینکه وزارت ورزش به تیم پرسپولیس توجه ویژه ای دارد و در صدد است مسائل این تیم را در مدت زمانی کوتاه حل نماید خوشحالم چون پرسپولیس هم یکی از تیم های خوب، پر هوادار و بزرگ کشور است. اما اینکه چرا وزارت ورزش چنین نگاهی به استقلال ندارد برای من جای تعجب دارد.

از نظر وزارت ورزش چه فرقی بین استقلال و پرسپولیس هست؟

وی اضافه کرد: وقتی تنها یک هفته بعد از کنار رفتن آقای رسول پناه تکلیف مدیریت پرسپولیس مشخص و مدیرعامل آن معرفی می شود اما با گذشت یک ماه از جدایی سعادتمند از استقلال این اتفاق برای این باشگاه رقم نمی خورد، جای سئوال ایجاد می شود.

هافبک چپ پای آبی پوشان در دهه هشتاد که در زمان مربیگری زنده یاد حجازی در این تیم بازی های خوبی انجام می داد در ادامه شرح داد: اگر استقلال هم مثل پرسپولیس تحت نظر وزارت ورزش اداره می شود، پس باید نگاه به هر دو تیم برابر باشد تا هواداران ما هم دچار شائبه های بزرگ نشوند و نگویند بین دو تیم تبعیض هست. همین تفاوت نگاه در معرفی مدیرعامل می تواند یک نشانه برای این منظور باشد.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: شان استقلال بالاتر از این است که با سرپرست موقت اداره شود. آن هم در حالی که کم نیستند افرادی که شایستگی مدیریت در این تیم را داشته و از توان خوبی برای حل مسائل مالی و فنی آن برخوردار هستند. در گذشته نه خیلی دور هم استقلال چند ماه از طریق سرپرست موقت اداره شد که همین موضوع یکی از مهم ترین عواملی بود که قهرمانی لیگ نوزدهم را از ما گرفت و من امیدوارم این بدعت اشتباه در استقلال گذاشته نشود و قرار نباشد یک بار دیگر چند ماه اداره باشگاه از طریق سرپرست موقت اداره شود.

طالب نسب گفت: ضمن اینکه امیدوارم انتخاب مدیر در استقلال در نهایت منجر به حضور فردی شایسته و مورد وثوق جامعه هواداری و پیشکسوتی این تیم باشد و مدیرعامل جدید بتواند در مدت زمانی کم مسائل را برطرف نماید. مدیر جدید باشگاه باید از توانمندی مالی بالایی برخوردار باشد و با شم مالی و قدرت درآمدزایی این تیم را به استقلال مالی برساند و چنین فردی می تواند برای اداره امور ورزشی از معاونین و مشاوران باتجربه و خبره در این حوزه سود جوید.

وی در ادامه به دیدار استقلال و مس رفسنجان اشاره کرد و گفت: این بازی بیشتر از تیم استقلال برای فکری مهم و حائز اهمیت است. اگر این بازی با پیروزی همراه نشود می تواند بر اعتماد به نفس فکری تاثیرگذار بوده و کارش را برای ادامه مسابقات قدری مشکل نماید. امیدوارم استقلال بتواند لیگ بیستم را با پیروزی آغاز کند و در راستا موفقیت در این فصل از مسابقات قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1287

به "از نظر وزارت ورزش چه فرقی بین استقلال و پرسپولیس هست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از نظر وزارت ورزش چه فرقی بین استقلال و پرسپولیس هست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید