میزبانی از تور آشناسازی گردشگری اساتید و دانشجویان دانشگاه لیسبون

به گزارش ایپتن، مدیرکل بازاریابی وتبلیغات گردشگری گفت: از امروز 4 خردادماه، به مدت یک هفته، میزبان گروهی از اساتید و دانشجویان مرکز ایرانشناسی دانشگاه لیسبون پرتغال در قالب تور آشناسازی هستیم.

میزبانی از تور آشناسازی گردشگری اساتید و دانشجویان دانشگاه لیسبون

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمد ابراهیم لاریجانی با بیان این خبر گفت: برگزاری تور آشنا سازی همیشه طیف های مختلفی از مخاطبان کشورهای هدف را مورد توجه قرار می دهد و در این میان دانشگاهیان از جمله مخاطبانی هستند که تاثیر پذیری و تاثیر گذاری آنها برای جامعه میزبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

او اضافه کرد: با راه اندازی مرکز ایران شناسی در دانشگاه لیسبون پرتغال در سال گذشته، ایده دعوت از استادان این مرکز برای بازدید از ایران شکل گرفت؛ لذا با حمایت دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری و با همکاری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای نقره ای برگزاری تور آشنا سازی مربوطه انجام گرفت.

لاریجانی با بیان اینکه این تور به سرپرستی رییس مرکز ایرانشناسی دانشگاه لیسبون و 2 نماینده و مشاور فرهنگی مجلس پرتغال به کشور وارد شده اظهار کرد: تور آشناسازی موردنظر با هدف گسترش دوستی بین ملل و شناخت ملت ها از یکدیگر و مشاهده عینی تنوع جاذبه های فرهنگی، مذهبی و طبیعی ایران و همچنین خنثی سازی تبلیغات سوء نسبت به کشور، و نمایش اقتدار پیشرفت، توسعه و امنیت برنامه ریزی شده است.

لاریجانی در سرانجام اضافه کرد: دفتر بازاریابی تبلیغات گردشگری سال گذشته 194 نفر متشکل از خبرنگار ، مجری رادیو و تلوزیون ، فعال گردشگری، تور اپراتور و گروه های اثر گذار کشور های بازار هدف را در قالب تور آشناسازی به کشور آورد. همچنین در سال جدید این دومین گروهی است که در قالب تورآشناسازی وارد کشورمان می گردد و پیش از این در اردیبهشت ماه گذشته نیز گروهی مرکب از فعالان گردشگری و توراپراتورهای مهم از کشور چین، با قابلیت ها و ظرفیت های گردشگری کشورمان آشنا شدند.

اعضای تور آشناسازی کشور پرتغال، امروز 4 خرداد 98 به وسیله فرودگاه امام خمینی وارد ایران شده و پس از بازدید از استان های تهران، اصفهان، یزد و شیراز در تاریخ 11 خردادماه امسال از استان فارس کشور را ترک خواهند کرد.

ریاست مرکز ایران شناسی ؛ دونفر مشاور فرهنگی مجلس پرتغال ، چند کارشناس و مدیر شرکت توریستی و فعال در حوزه آسیا ، یک نفر مدیر شرکت بیمه مسافرتی . یک نفر سر میهماندار هواپیمایی پرتغال . یک نفر باستان شناس یک نفر محقق ایرانشناسی و تعدادی دانشجوی مطالعات آسیایی با گرایش ایرانشناسی از جمله افراد حاضر در این تور خواهند بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 332

به "میزبانی از تور آشناسازی گردشگری اساتید و دانشجویان دانشگاه لیسبون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی از تور آشناسازی گردشگری اساتید و دانشجویان دانشگاه لیسبون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید