ملی پوش شمشیربازی: در جاکارتا حرف برای گفتن خواهیم داشت

به گزارش ایپتن، نجمه سازنجیان پس از صعود تیم ملی بانوان شمشیر بازی به جمع 16 تیم برتر جهان اظهار کرد: با روندی که در پیش گرفته ایم می توانیم در رقابت های جاکارتای اندونزی حرف برای گفتن داشته باشیم.

ملی پوش شمشیربازی: در جاکارتا حرف برای گفتن خواهیم داشت

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، اخیرا رقابت های جام دنیای شمشیربازی اسلحه سابر در آتن یونان برگزار گردید و در مرحله تیمی رقابت ها، تیم ایران با ترکیب نجمه سازنجیان، پریماه برزگر، فائزه رفیعی و کیانا باقرزاده در بین 22 تیم حاضر در رقابت ها عنوان 16 را به دست آورد. آبان ماه امسال نیز پس از مدت ها تیم ملی شمشیربازی به رقابت های جام دنیای فرانسه اعزام شد.

نجمه سازنجیان در گفت و گو با خبرنگاران، درباره رقابت های جام دنیای آتن اظهار کرد: در بخش انفرادی رقابت های جام دنیای آتن من به همراه پریماه برزگر توانستیم از دور نخست رقابت های صعود و هر دو با حریفی از مجارستان بازی کردیم که من با اختلاف یک امتیاز بازی را واگذار کردم. فائزه و کیانا نیز علی رغم اینکه با حریفان سختی روبرو بودند اما عملکرد خوبی داشتند.

او در ادامه درباره رقابت های بخش گروهی اضافه نمود: در بخش گروهی رقابت ها نیز توانستیم با شکست تیم کانادا در جمع 16تیم برتر دنیا قرار گیریم. و سپس با تیم قدرتمند فرانسه که تیم سوم دنیا است رقابت داشتیم و بازی را واگذار کردیم. در پشت جدول نیز چند بازی را با تیم های خوب دنیا برگزار کردیم که تجربه بسیار فوق العاده ای برای ما بود.

سازنجیان با اشاره به رقابت های فرانسه خاطر نشان کرد: در آتن نتیجه بسیاری خوبی را نسبت به رقابت های جام دنیای فرانسه کسب کردیم و این آغاز بسیار خوبی برای ادامه راه ما خواهد بود چرا که در آتن توانستیم علاوه بر اینکه در بخش انفرادی صعود داشته باشیم در بخش تیمی نیز در بین 16 تیم برتر دنیا قرار گرفتیم. در رقابت های تیمی فرانسه در رقابت بین 32 تیم نتیجه را واگذار کردیم.

ملی پوش سابریست در ادامه توضیح داد: سطح هر دو جام دنیای فرانسه و آتن یکسان بود و تفاوتی با یکدیگر نداشتند و حتی شاید سطح رقابت های آتن سخت تر هم بود و قهرمانان بیش تری در آن حضور داشتند. هرچه بیش تر در میدان ها دنیای حضور داشته باشیم پیشرفت خواهیم کرد و در همین دو رقابت جام دنیای نیز پیشرفت خوبی را شاهد و نتایج خوبی کسب کردیم.

وی درباره اردوهای تیم ملی گفت: اردوهای ما به صورت منظم برگزار می گردد و از باقرزاده به دلیل حمایت ها و برنامه های بسیار خوبی که در بخش بانوان دارد تشکر می کنم. امیدوارم بتوانیم با نتایج خوبی که کسب می کنیم او را راضی کنیم.

سازنجیان در ادامه به رقابت های جاکارتای اندوزی امیدوار است و بیان نمود: فکر می کنم با این روندی که در پیش گرفته ایم می توانیم در رقابت های جاکارتای اندونزی حرف برای گفتن داشته باشیم.

ملی پوشان سابریست ایران پس از صعود به جمع 16 تیم برتر دنیا سلفی با ابتهاج محمد قهرمان دنیا گرفتند که سازنجیان گفت: صحبت فنی با ابتهاج محمد نداشته ایم و تنها با او عکس گرفتیم ولی مطمئن هستم که آنها نیز متوجه پیشرفت و حضور ما می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 549

به "ملی پوش شمشیربازی: در جاکارتا حرف برای گفتن خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش شمشیربازی: در جاکارتا حرف برای گفتن خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید