عکس ، شاهکار تازه خودروساز نامدار ایتالیایی؛ قدرتمندترین ماشین تاریخ مازراتی

به گزارش ایپتن، دیجیاتو نوشت: نسخه فولگوره از گرن توریسموی تازه، عنوان قدرتمندرین خودروی تولیدی تاریخ مازراتی را در اختیار دارد.

عکس ، شاهکار تازه خودروساز نامدار ایتالیایی؛ قدرتمندترین ماشین تاریخ مازراتی

پیشرانه تمام الکتریکی این نسخه از مازراتی شامل سه موتور الکتریکی است. این پیشرانه در مجموع 751 اسب بخار قدرت و 1350 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

هر چهار چرخ نسخه فولگوره محرک هستند

با اتکا به این نیروگاه توانمند، مازراتی گرن توریسمو فولگوره شتابی برابر با 2.7 ثانیه دارد؛ شتاب صفر تا 200 این نسخه 8.8 ثانیه است و نهایت سرعت آن نیز مثل نسخه تروفی به 320 کیلومتر در ساعت می رسد.

انرژی گرن توریسمو فولگوره از طریق پک باتری 92.5 کیلووات ساعتی تامین می شود. این پک همانند پک باتری خودروهای فرمول E ساختاری T شکل دارد و توزیع وزن50:50 را برای فولگوره به ارمغان آورده است. بد نیست بدانید این نسخه وزنی برابر با 2260 کیلوگرم دارد، این رقم برای نسخه های بنزینی برابر با 1795 کیلوگرم است.

در رابطه با مسافت قابل پیمایش مازراتی گرن توریسمو فولگوره اطلاعات رسمی در دست نیست. اما برخی رسانه ها بردی 450 کیلومتری را برای آن تخمین می زنند. این نسخه یک حالت اختصاصی به نام Max Range دارد. همانگونه که قابل حدس است، با انتخاب این حالت، تنظیمات خودرو برای طی بیشترین مسافت تغییر پیدا می کنند.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 مهر 1401 بروزرسانی: 17 مهر 1401 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 2139

به "عکس ، شاهکار تازه خودروساز نامدار ایتالیایی؛ قدرتمندترین ماشین تاریخ مازراتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، شاهکار تازه خودروساز نامدار ایتالیایی؛ قدرتمندترین ماشین تاریخ مازراتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید