عذرخواهی رسمی مالک آمریکایی یونایتد از طرفداران

به گزارش ایپتن، مالک باشگاه منچستر یونایتد به شکل رسمی از طرفداران این تیم به خاطر موافقت اولیه شان برای حضور در سوپرلیگ عذرخواهی کردند.

عذرخواهی رسمی مالک آمریکایی یونایتد از طرفداران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جنجالی ترین اتفاق دنیای فوتبال طی ماه های اخیر جایی رخ داد که 12 باشگاه اروپایی خبر از شکل گیری مسابقاتی به نام سوپرلیگ دادند؛ اتفاقی که عصبانیت نهادهای مختلف از جمله یوفا و فیفا را به همراه داشت اما شاید مهمتر از همه طرفداران بودند که به شکل جدی مخالفت خود را با برگزاری این تورنومنت نشان دارد.

در واقع همین اعتراضات تاثیر زیادی داشت تا 10 باشگاه انصراف خود را از حضور در سوپرلیگ اروپایی اعلام نموده و پرونده این مسابقات خیلی زود بسته گردد.

طرفداران منچستریونایتد نیز به شدت از تصمیم این باشگاه و سران آمریکایی آن که به گلیزر ها شهرت دارند، عصبانی شده بودند. در همین ارتباط اکنون و بعد از انصراف منچستریونایتد از حضور در لیگ اروپا، گلیزرها به شکل رسمی از طرفداران شیاطین سرخ عذرخواهی نموده اند.

در بیانیه جوئل گلیزر، مالک منچستریونایتد، آمده است: برای همه طرفداران منچستر یونایتد؛ طی چند روز گذشته همه ما شاهد شور و اشتیاق بزرگی هستیم که فوتبال ایجاد می نماید. وفاداری عمیقی که طرفداران ما به این باشگاه بزرگ دارند. شما مخالفت خود را با سوپرلیگ اروپا کاملاً واضح اعلام کردید و ما این موارد را گوش دادیم. ما اشتباه فهمیدیم و می خواهیم نشان دهیم که می توانیم همه چیز را درست کنیم. اگرچه زخم ها تازه هستند و من می فهمم که بهبود آن ها طول می کشد.

من شخصاً متعهد شده ام اعتماد مجدد خود را نسبت به طرفداران خود جلب کنم و از پیامی که با چنین اعتقادی صادر نموده اید بیاموزم. ما همچنان معتقدیم که فوتبال اروپا باید در دراز مدت پایدارتر گردد. با این حال ما کاملاً قبول داریم که سوپرلیگ روش درستی برای رسیدن به این هدف نبود. در کوشش برای ایجاد اوضاع پایدارتر ما نتوانستیم احترام کافی به سنتهای ریشه دار را نشان دهیم و از این بابت متاسفیم. این بزرگترین باشگاه فوتبال دنیا است و ما به دلیل ناآرامی های این چند روز گذشته عذرخواهی می کنیم.

برای ما مهم است که آن را درست بیان کنیم. منچستریونایتد میراثی غنی دارد و ما مسئولیت خود را برای پیروی از سنت ها و ارزش های عالی آن می شناسیم. همه گیری ویروس کرونا بسیاری از چالش های منحصر به فرد را ایجاد نموده است و ما به نحوه واکنش منچستر یونایتد و طرفدارانش از منچستر و سراسر دنیا نسبت به فشارهای بزرگ طی این مدت افتخار می کنیم.

ما همچنین می فهمیم که باید با شما طرفداران بهتر ارتباط برقرار کنیم زیرا شما همواره در قلب باشگاه خواهید بود. می توانید اطمینان داشته باشید که ما اقدامات لازم را برای بازسازی روابط با سایر ذی نفعان در طول مسابقات انجام خواهیم داد؛ با هدف همکاری در زمینه یافتن راهکار های مسائل بلند مدت فوتبال.

حال حاضر اولویت ما ادامه حمایت از همه تیم های مان است زیرا آنها برای انتها دادن فصل به شکلی قدرتمند کوشش می نمایند. در انتها می خواهم درک کنم که با حمایت شما اینجا را به باشگاهی فوق العاده تبدیل نموده است و ما به خاطر آن از شما متشکریم. با احترام، جوئل گلیزر .

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1595

به "عذرخواهی رسمی مالک آمریکایی یونایتد از طرفداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی رسمی مالک آمریکایی یونایتد از طرفداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید