عادل غلامی: هدف هراز بقا در لیگ والیبال است، امیدوارم کاله زودتر برگردد

به گزارش ایپتن، ملی پوش سابق تیم ملی والیبال ایران که با تیم تازه لیگ برتری شده هراز قرارداد بسته است، گفت: مدیریت تیم هراز آمل ورزشی است و برنامه ریزی کوتاه مدت ندارد بلکه هدف آن ها تداوم حضور در لیگ است.

عادل غلامی: هدف هراز بقا در لیگ والیبال است، امیدوارم کاله زودتر برگردد

عادل غلامی در گفت وگو با ایپتن، در مورد پیوستنش به تیم تازه لیگ فزونی شده هراز آمل به جای کاله، توضیح داد: تیم ریشه دار کاله آمل پس از 11-12 سال تیمداری منظم وحرفه ای در لیگ برتر، متاسفانه از این رقابت ها کناره گیری کرد که باعث تاسف همه ما بود. نمی دانم چرا ولی گویا شرایط به گونه ای بوده که مدیران این تیم پس از سال های زیادی که در لیگ تیمداری کرده بودند، تصمیم گرفتند از این رقابت ها کنار بکشند. البته امیدوارم کاله هرچه سریع تر به لیگ برشود. با توجه به اینکه مردم آمل توجه زیادی به والیبال دارند و با این رشته زندگی می کنند، آقای دادگر تصمیم گرفتند با انجام دادن اقدامات لازم به عنوان مسئول باشگاه هراز، این تیم را به عنوان کننده آمل وارد لیگ کنند.

او ادامه داد: دادگر از کسانی است که برای ورزش خصوصا رشته والیبال اهمیت زیادی قائل است. او وقتی شرایط و عرصه را به گونه ای دید که آمل بدون تیم مانده، سریعا بستر لازم برای حضور هراز در لیگ برتر والیبال را آماده کرد که جای تقدیر و تشکر دارد. این تصمیم مهم ظرف دو تا نهایتا سه روز گرفته شد تا مردم علاقه مند آمل در لیگ تیم داشته باشند، امیدوارم هر چه سریع تر شرایط به گونه ای شود که کاله هم در لیگ حضور پیدا کند.

سرعتی زن سابق تیم ملی والیبال ایران، در پاسخ به این سوال که توافق او با باشگاه هراز در همین دو روز انجام شد؟ اظهار کرد: هراز تقریبا از دو سال پیش علاقه داشت که در لیگ تیمداری کند، اما به احترام تیم کاله از این اقدام دست نگه داشته بود. ما از این علاقه هراز با خبر بودیم و وقتی که تیم کاله کنار کشید و هراز جایگزینش شد، همه اقدامات برای حضور ما در این تیم و حتی تشکیل آن، طی دو سه روز گذشته انجام شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادهای دیگری هم از تیم های لیگ فزونی داشت؟ توضیح داد: واقعیت این است که دو سه پیشنهاد دیگر داشتم، اما وقتی کش و قوس های منحل شدن کاله پیش آمد، همه منتظر بودیم که ببینیم شرایط چگونه خواهد شد. کاله نگفته بود قرار است منحل شود و وقتی این بحث مطرح شد، همه ما 7 - 8 روز با بهروز عطایی صحبت می کردیم که به نظر می رسید کاله در لیگ بماند. به همین دلیل منتظر بودم که اول تکلیف کاله مشخص شود تا سپس به پیشنهادهای دیگر فکر کنم. وقتی هم که هراز اعلام آمادگی کرد، با توجه به شناختی که از مدیریت این تیم دارم، تصمیم من بر آن شد که در خدمت مردم والیبال دوست آمل باشم.

غلامی درباره هدف گذاری تیم هراز آمل در لیگ برتر والیبال نیز گفت: دادگر فردی ورزشی است که همه مردم آمل او را می شناسند، حتی او در رشته های انفرادی نیز از جیب خود برای قهرمانان هزینه می کند و انسان خیری است. با توجه به این ویژگی ها، قطعا او برنامه ریزی کوتاه مدت ندارد و هدف هراز این است که حضورش در لیگ را تداوم ببخشد.

ملی پوش سابق والیبال ایران، درباره نفراتی خوبی که به تیم هراز پیوسته اند توضیح داد: به هر حال تیم هراز دقیقه 90 بسته شد و از چنین تیمی نباید انتظارات بسیار بالایی داشت، اما واقعیت این است که نفرات خوبی در تیم داریم. بازیکنان باتجربه در ترکیب تیم قرار دارند، نفراتی که از نظر من همچنان عالی هستند. در مجموع تیم خوبی داریم و به نتایج امیدوار هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1027

به "عادل غلامی: هدف هراز بقا در لیگ والیبال است، امیدوارم کاله زودتر برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عادل غلامی: هدف هراز بقا در لیگ والیبال است، امیدوارم کاله زودتر برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید