زمان آبادی: برگزاری موفق فینال آسیا می تواند زمینه ساز میزبانی از رویدادهای مهم بین المللی باشد

به گزارش ایپتن، مشاور فدراسیون فوتبال در امور فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی معتقد است برگزاری موفق فینال رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا توانمندی و شایستگی های اجرایی فوتبال ایران را به اثبات رساند.

زمان آبادی: برگزاری موفق فینال آسیا می تواند زمینه ساز میزبانی از رویدادهای مهم بین المللی باشد

به گزارش ایپتن و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، غلامحسین زمان آبادی گفت: خوشبختانه از جهات مختلف شاهد اجرای یک فینال بدون نقص و با شکوه در تهران بودیم. جو فرهنگی بسیار خوبی در استادیوم آزادی حاکم بود همچنین با همکاری باشگاه پرسپولیس برنامه های فرهنگی خوبی در نظر گرفته و فضای مناسبی در استادیوم ایجاد شد. مسئولان فیفا و AFC هم از تمامی مراحل و بخش های برنامه رضایت کامل داشتند. در واقع این فینال شایستگی و توانمندی های اجرایی فوتبال ایران را مقابل نمایندگان و مسئولان فوتبال دنیا به تصویر کشید. اتفاقی که می تواند زمینه ساز میزبانی از رویدادهای مهمی در سطح بین المللی باشد.

مشاور فدراسیون فوتبال در امور فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی توضیح داد: در مراسم اهدای جام، بانوانی با پوشش مناسب و لباس های اقوام مختلف ایران اسلامی حضور یافتند که هم نشان دهنده توجه به الزامات فرهنگی ما بود و هم به صورت نمادین در واقع جوایز و جام توسط نمایندگان همه اقوام ایرانی اهدا شد. در مجموع باید بگویم تمامی بخش های این مراسم مطابق استانداردهای AFC اجرا شد و این یک موفقیت بزرگ برای فوتبال ایران بود.

زمان آبادی در خاتمه گفت: این مسابقه باید نمادی برای برطرف تمامی نواقص و مسائل بخش های مختلف فوتبال ما باشد. در واقع نشان دادیم که می توانیم تمامی مسابقات را در چنین سطح و استانداردی برگزار کنیم و این بسیار ارزشمند است. حتی از بعد فرهنگی و فضای استادیوم هم دیدیم که یکی از پر تماشاگرترین بازی های لیگ قهرمانان آسیا در تهران برگزار گردید و خوشبختانه هیچ مسئله ای وجود نداشت. حتی تماشاگران پرسپولیس بعد از اینکه شاهد قهرمانی تیم رقیب بودند، رفتار بسیار زیبا و شایسته ای نشان دادند. تیم خودشان را تشویق کردند و به حریف احترام گذاشتند. اینها نشان می دهد که می توانیم فضایی فرهنگی در استادیوم ها ایجاد کنیم که عاری از هرگونه ناهنجاری و رفتار نامناسب باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 108

به "زمان آبادی: برگزاری موفق فینال آسیا می تواند زمینه ساز میزبانی از رویدادهای مهم بین المللی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان آبادی: برگزاری موفق فینال آسیا می تواند زمینه ساز میزبانی از رویدادهای مهم بین المللی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید