ربیعی: چیزی که در دیدار با فجر سپاسی ارائه شد، فوتبال نبود، کل بازی بر مبنای اتفاقات بود

به گزارش ایپتن، سرمربی مس رفسنجان، دیدار تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز را بر محور اتفاقات خواند.

ربیعی: چیزی که در دیدار با فجر سپاسی ارائه شد، فوتبال نبود، کل بازی بر مبنای اتفاقات بود

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی درباره تساوی بدون گل مس رفسنجان مقابل فجر سپاسی شیراز گفت: بازی بسیار سخت و درگیرانه ای بود و روز بسیار سختی پشت سر گذاشتیم. چند بازیکن خود یعنی مهدی کیانی، مهرداد رضایی، میثم تیموری و محمدحسین کریم زاده را در اختیار نداشتیم. در دقیقه 15 هم شاهین توکلی مصدوم شد و شرایط سختی پیدا کردیم.

وی با انتقاد از زمین ورزشگاه حافظیه شیراز شرح داد: چیزی که ارائه شد، فوتبال نبود. ما این تیپ بازی را بلد نیستیم و آن را تمرین نکرده بودیم. کیفیت زمین باعث شد بازی اینگونه شود و کل بازی بر محور اتفاقات باشد. روی همین اتفاقات هم موقعیت های بیشتری نسبت به فجر داشتیم و یک فرصت بسیار خوب هم به دست آوردیم که آن را تبدیل به گل نکردیم.

سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه بازی کیفیت خوبی نداشت، گفت: بهتر از این نمی شد در زمین حافظیه بازی کرد و این زمین، شما را از ساده ترین اتفاقات فوتبالی منع می کند. علی اصغر کلانتری هم مربی بسیار خوبی است و او نیز از شرایط زمین عذاب می کشد. بازی پُر از نبردهای هوایی و فیزیکی بود، اما این مسابقه برای ما تمام شده و باید خودمان را مهیای دیدار بعدی کنیم.

ربیعی با تمجید از قضاوت علی اصغر مومنی گفت: او عملکرد بسیار خوبی داشت و به صحنه ها نزدیک بود. داوری در این زمین ها سخت است.

وی در مورد موقعیتی که گادوین منشا آن را از دست داد، اظهار داشت: او بازیکن پُرتلاش، بسیار قابل احترام و باارزش ماست. گاهی پیش می آید یک بازیکن، چند موقعیت را در یک بازی از دست بدهد و این اتفاق، چیزی از ارزش های منشا کم نمی کند. منشا مطابق ریتم مد نظر من جلو می رود و از او رضایت کامل دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1920

به "ربیعی: چیزی که در دیدار با فجر سپاسی ارائه شد، فوتبال نبود، کل بازی بر مبنای اتفاقات بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: چیزی که در دیدار با فجر سپاسی ارائه شد، فوتبال نبود، کل بازی بر مبنای اتفاقات بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید