حاج محمد: استقلال نباید دفاعی بازی کند، با این فرایند پرسپولیس برنده داربی می شود

به گزارش ایپتن، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان نباید تفکرات دفاعی در مصاف با حریفان داشته باشند.

حاج محمد: استقلال نباید دفاعی بازی کند، با این فرایند پرسپولیس برنده داربی می شود

مهدی حاج محمد پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره پیروزی آبی پوشان پایتخت مقابل گل گهر سیرجان در هفته نهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: ما در این بازی دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. استقلال در نیمه اول بازی را خوب و هجومی آغاز کرد و نتیجه اش را هم دید و پیروز شد دو گل به ثمر برساند. البته یکی از مقصرانی که باعث شد تیم حریف گل بخورد، دروازه بان این تیم بود که خودزنی کرد. او در بازی با توپ ضعیف عمل کرد و باعث شد استقلال به گل برسد و شیرازه تیم گل گهر از هم پاشید. استقلال می توانست از پاشیدگی گل گهر استفاده بیشتری کند اما به همین دو گل بسنده کرد.

او ادامه داد: امیر قلعه نویی مربی حرفه ای و کاربلدی است و برایش موضوعیت ندارد که تیمش یک بر صفر یا چهار بر صفر بازنده شود و به خاطر همین تیم قلعه نویی حملات خود را آغاز کرد و استقلال در لاک دفاعی فرو رفت. در نیمه دوم استقلال یک موقعیت خطرناک هم نداشت اما گل گهر در نیمه دوم عملکرد بسیار خوبی داشت و پیروز شد فرصت های خوبی ایجاد کند. آن ها اگر مقداری باهوش تر عمل می کردند، شاید بازی را به نفع خود تمام می کردند.

حاج محمد اضافه کرد: تعویض های استقلال کلیشه ای شده است. ما در این بازی شاهد بودیم که باقری به جای ریگی به میدان آمد در حالی که ریگی داشت خوب بازی می کرد. قایدی شاید در قسمت حمله خوب باشد اما نمی تواند توپ بگیرد و در بخش دفاعی خوب عمل کند و حمله را آغاز کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: استقلال در نیمه اول فوتبال خیلی خوبی به نمایش گذاشت و از هفته های گذشته بسیار بهتر بود اما در نیمه دوم عملکردش مثل سابق بود. در نیمه دوم توپی به دروازه گل گهر نرسید. یعنی اگر گل گهر بدون دروازه بان بازی می کرد، نتیجه عوض نمی شد و هیچ حمله ای از سوی استقلال صورت نگرفت.

او در ادامه تاکید کرد: ما خودمان استقلالی هستیم و تعصب روی این تیم داریم اما شرایط فعلی آبی ها اگر بخواهد مثل نیمه دوم بازی مقابل گل گهر باشد، قطعا در داربی ناپیروز خواهند بود و شکست می خورند. مردم فوتبال هجومی را دوست دارند و استقلال هم در نیمه اول حمله کرد اما استقلال در نیمه دوم دفاعی کار کرد و با این کار نزدیک بود حتی مقابل گل گهر شکست بخورد اما شانس با این تیم یار بود. به نظر من بازی هجومی هم نتیجه بخش و هم هوادار پسند است.

حاج محمد گفت: من کاری به پرسپولیس ندارم اما سرخ ها فوتبال خوبی بازی می کنند که امتیاز آور و تماشاگر پسند است. البته باید بازی آخر این تیم را مقابل نساجی فاکتور بگیریم چون شرایط زمین خوب نبود اما در همان بازی هم کار تیمی خوبی داشتند. اگر این فرایند ادامه داشته باشد، پرسپولیس بازهم قهرمان لیگ برتر می شود. با این وجود برای استقلال آرزوی پیروزیت می کنم و امیدوارم در آینده شرایط بهتر شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1409

به "حاج محمد: استقلال نباید دفاعی بازی کند، با این فرایند پرسپولیس برنده داربی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاج محمد: استقلال نباید دفاعی بازی کند، با این فرایند پرسپولیس برنده داربی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید