اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

به گزارش ایپتن، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ارتقای سطح ارائه خدمات در صنعت آزمایشگاهی کشور، یکی از اهدافی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال آن است. شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم با ارائه خدمات تخفیفی به اعضای خود این هدف مهم را در کشور تسهیل می نماید.

اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترغیب و تشویق آزمایشگاه ها برای عضویت در شبکه اقدام به ارائه تخفیفات ویژه به اعضای جدید نموده است. در این طرح، در امسال دانشجویان دکتری و محققان پسادکتری دانشگاه ها و موسسات علمی پژوهشی سراسر کشور با ثبت نام در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی به میزان 40 درصد هزینه خدمات تا سقف مبلغ 20 میلیون ریال بهره مند شدند.

همچنین علاوه بر این یارانه طرح حمایتی، این گروه از اعتبار 1 میلیون ریالی عضویت جدید در باشگاه مشتریان با تخفیف 100 درصدی به عنوان هدیه عضویت و نیز اعتبار 5 میلیون ریالی طرح ویژه اعضای باشگاه مشتریان، استفاده کردند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک گذاری دستگاه ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیئت علمی، دانشجویان، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور ارایه می دهد.

در این شبکه خدمات آزمایشگاه های متنوعی مانند حوزه فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی؛ حوزه های زیست فناوری و پزشکی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت؛ حوزه های علوم شناختی و مغز؛ صنایع دستی، مواد غذایی و غیره، ارایه می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 814

به "اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید