مقاله: مجسمه آزادی نیویورک (آمریکا)

به گزارش ایپتن، برای سوار شدن به کشتی یک مرحله بررسی امنیتی در حد بررسی فرودگاه را انتظار داشته باشید. در پارک Battery حدود 30 دقیقه یا بیشترزمان میبرد تا سوار شوید و در پارک Liberty این مدت زمان حدود 15 دقیقه خواهد بود.

مقاله: مجسمه آزادی نیویورک (آمریکا)

این مجسمه از ورقهای مسی ساخته شده، با دست چکش خورده و بر روی چهارچوب فولادی غول پیکر که توسط اوژن-امانوئل ویولت-ل-دوک و الکساندر-گوستاو ایفل طراحی شده است، مونتاژ شده است.

بهترین زمان برای بازدید: قبل از ساعت 10 صبح میتوانید به پارک Battery یا پارک مجسمه آزادی در نیوجرسی مراجعه کنید تا زمان طولانی معطل نشوید.

قسمت پایه، که توسط معمار آمریکایی ریچارد موریس هانت طراحی شده و در جزیره Bedloe در Fort Wood ساخته شده است، بعداً تکمیل شد.

ابعاد مشعل 29 فوت (8.8 متر) از نوک شعله تا پایین دسته است، از طریق نردبان 42 فوتی (12.8 متری) در داخل آن قابل دسترسی است (از سال 1886 تا 1916 بالا رفتن از آن برای عموم آزاد بود) یک آسانسور بازدید کنندگان را به بالا میبرد، همچنین میتوان از طریق پلکان نیز به آنجا رسید، یک پلکان مارپیچ به یک سکوی مشاهده در قسمت تاج شکل مجسمه منتهی می شود. یک پلاک در ورودی قرار دارد که روی آن عبارت The New Colossus توسط Emma Lazarus در سال 1883 نوشته شده است که برای جمع آوری پول برای کمک به ساخت آن بوده است.

منبع مقاله: مجسمه آزادی نیویورک (آمریکا)

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1818

به "مقاله: مجسمه آزادی نیویورک (آمریکا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مجسمه آزادی نیویورک (آمریکا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید