مشکل برانکو و پرسپولیس حل می گردد؟

به گزارش ایپتن، برانکو ایوانکوویچ پس از دریافت تمام مطالباتش از باشگاه پرسپولیس طبق بندی در قرارداد خود که مسئولیت پرداخت مالیات را به عهده این باشگاه گذاشته است از مدیران پرسپولیس خواهان پرداخت این مالیات و دریافت برگه تسویه حساب مالیاتی اش شد.

مشکل برانکو و پرسپولیس حل می گردد؟

ابتدای بهمن 99 مدیران پرسپولیس دو ماه از برانکو برای پرداخت این مبلغ فرصت گرفتند و در فروردین سال جاری هم این مربی با ارسال نامه ای به پرسپولیس درخواست کرد این مشکل حل گردد که باشگاه به وی قول داد این موضوع را بررس می نماید و مدیران باشگاه مشغول رایزنی با اداره مالیات درباره کاهش مبلغ مالیات قرارداد سرمربی کروات خود هستند.

هرچند زمان دقیقی برای تسویه حساب این مالیات اعلام نشده اما از ابتدای سال جاری هرماه تاخیر در پرداخت این مبلغ، سبب جریمه دو و نیم درصدی پرسپولیس می گردد. با این وجود مدیران باشگاه امید زیادی به حل مشکل و مساعدت اداره مالیات دارند.

البته پرسپولیس این روزها به جز پرونده برانکو برای چندین پرونده داخلی و خارجی دیگر مثل دستیاران این مربی کروات، گابریل کالدرون و دستیارانش، بودیمیمر و ... مشغول مذاکره با اداره مالیات است تا با توجه بندهای موجود در قرارداد بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی بحث مالیات این قراردادها هم به انتها برسد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1691

به "مشکل برانکو و پرسپولیس حل می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل برانکو و پرسپولیس حل می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید