شکوری: جو راه افتاده علیه پرسپولیس در شأن فوتبال و ورزش ما نیست، دوستان ابتدا هدف شان را مشخص کنند، بعد حرف بزنند

به گزارش ایپتن، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: جوی که پس از صعود پرسپولیس به فینال آسیا علیه این تیم راه افتاده، در شأن فوتبال و ورزش ما نیست.

شکوری: جو راه افتاده علیه پرسپولیس در شأن فوتبال و ورزش ما نیست، دوستان ابتدا هدف شان را مشخص کنند، بعد حرف بزنند

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری درباره اعتراضات برخی باشگاه ها به برنامه ریزی لیگ برتر و بیانیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع گفت: ما تمام صحبت های مان را در بیانیه منتشر شده اعلام کردیم. من زیاد متوجه این جوی که راه افتاده نمی شوم. ما هر چقدر فکر می کنیم منطقی پشت این جوی که راه افتاده نمی بینیم. باشگاه پرسپولیس به عنوان کننده ایران در فینال آسیا حضور داشته و این افتخاری برای تماشاگران و فوتبال ایران است. ما به عنوان کننده ایران، پرچمدار این رشته بودیم.

وی افزود: اینکه ما چرا باید مورد این هجمه ها قرار بگیریم را دلیلش را نمی دانم. ما با احترام به تمام تیم ها کننده ایران در آسیا بودیم. این هم طبیعی است که پرسپولیس به طور همزمان نمی تواند در روز فینال آسیا با سپاهان هم بازی کند. در گذشته این اتفاق هم برای خیلی از تیم ها افتاده و مسابقات بیشتری برای آن ها لغو شده است. شاید اگر پرسپولیس در چند سال گذشته با این قدرت در آسیا حاضر نمی شد، الان سهمیه کشور ما 2 + 2 نبود و شاید سهمیه کشور ما در این مسابقات کمتر می شد. حضور پرسپولیس در فینال آسیا باعث شده همچنان ما خودمان را در آسیا قدرتمند نشان دهیم. با این وجود با مطیع برنامه ریزی سازمان لیگ هستیم و اینکه چرا این هجمه به وجود آمده را نمی دانیم. برخی از دوستان در مقطعی گفتند پرسپولیس باید ابتدا مسابقات عقب افتاده را انجام دهد و بعد وارد مسابقات شود، ما هم اطاعت کردیم. حالا امروز که ما بازی های عقب افتاده را انجام می دهیم صحبت هایی مطرح می شود که چرا پرسپولیس بازی عقب افتاده خودش را انجام می دهد!

معاون ورزشی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس در ادامه توضیح داد: من فکر می کنم دوستان ابتدا باید بنشینند و صحبت های شان را با هم جمع بندی کنند و به یک هدف مشخص برسند، بعد صحبت کنند. ما تابع سازمان لیگ هستیم. تیم ما به حدی قدرتمند است که همچنان با قدرت و طبق برنامه اعلامی بازی کند.

شکوری در واکنش به این موضوع که اگر برنامه ریزی بهتری انجام می شد این اتفاق رخ نمی داد، گفت: واقعاً این برای ما هم سوال است که برنامه لیگ چه ارتباطی به پرسپولیس دارد؟ آیا اینکه باشگاه ما در فینال آسیا حضور داشته گناه است؟ به نظرم اگر اینطور است، سایر تیم ها هم باید به این فکر باشند که سال های دیگر راه پرسپولیس را نفرایند، چون این همجه غیر منطقی است. این اتفاق زیاد در شأن فوتبال و ورزش ما نیست. تیم ما که بازی های فشرده ای دارد، اعتراض نمی کند و حتی برخی از بازی های مان که نمی دانیم چرا لغو شد را دیگر پیگیری نمی کنیم و تابع سازمان لیگ هستیم، اما نمی دانم چرا برخی تیم ها یک سری صحبت ها را مطرح می کنند. یکی از تیم ها گفته بود به خاطر نتیجه نگرفتن پرسپولیس در فینال آسیا، خواستند جو را به سمت تیم ما بیاورند. من نمی دانم چهار دوره قهرمانی در لیگ و دوبار حضور در فینال آسیا نتیجه نگرفتن است، یا هر سال در هفته های ابتدایی مربی را تغییر دهیم و نتوانیم نتیجه بگیریم. ما واقعاً نمی دانیم منظور دوستان از عدم نتیجه گیری پرسپولیس چیست؟

وی در ادامه توضیح داد: ما سعی می کنیم بدون صحبت و متشنج کردن فضا به کارمان ادامه دهیم ولی متأسفانه هر روز شاهد بیانیه و صحبت ها هستیم. فکر می کنم دوستان بیشتر به دنبال توجیه ناکامی خودشان هستند. به هر حال سازمان لیگ وجود دارد و شاید خود ما از همه بیشتر متضرر شده باشیم، ولی این را در بوق و کرنا نمی کنیم. سعی می کنیم فوتبال مان را در زمین بازی کنیم. البته ما می دانیم چرا در مورد تیم ما انقدر صحبت می شود، ولی توصیه می کنم دوستان به فکر تیم خودشان باشند و اجازه دهند فرایند فوتبال طی شود.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط پفراینده ماریو بودیمیر توضیح داد: ما در حال بررسی هستیم که چطور بدهی او را پرداخت کنیم، اما بودیمیر رأی قطعی گرفته و باید این مبلغ پرداخت شود. ما سعی می کنیم طوری عمل کنیم که تیم متضرر نشود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1405

به "شکوری: جو راه افتاده علیه پرسپولیس در شأن فوتبال و ورزش ما نیست، دوستان ابتدا هدف شان را مشخص کنند، بعد حرف بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: جو راه افتاده علیه پرسپولیس در شأن فوتبال و ورزش ما نیست، دوستان ابتدا هدف شان را مشخص کنند، بعد حرف بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید