بیانیه تند باشگاه پرسپولیس درباره تبلیغات محیطی

به گزارش ایپتن، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است: در پی حواشی و شایعه های فراوان درباره تبلیغات محیطی باید به اطلاع طرفداران عزیز برسانیم که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.

بیانیه تند باشگاه پرسپولیس درباره تبلیغات محیطی

طرفداران بدانند که پرسپولیس به جد پیگیر این قضیه است و اگر تغییری در بحث تبلیغات محیطی اتفاق بیفتد، حق پرسپولیس محفوظ است و ما پیگیری می کنیم و از حق پرسپولیس دفاع خواهیم کرد.

باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه طرفداران بی شماری در دنیای فوتبال دارد، قطعاً سهم بیشتری در هر قرارداد و تقسیم بندی خواهد داشت. باشگاه این آسودگی خیال را به طرفداران می دهد که تحت هر شرایطی از حق پرسپولیس با حمایت آنها دفاع خواهد نمود.

هیچ باشگاهی این حق را ندارد که این موضوع را به نام خودش تمام کند، چرا که اگر بخواهد تصمیمی گرفته گردد باید با نظر همه باشگاه های لیگ رجحان اعمال گردد و هیچکس حق سند زدن یک کار مشترک را به نام خود ندارد.

چند نکته در این خصوص لازم به شرح است و آنهم اینکه؛ قرارداد با شرکت مذکور به پرسپولیس هم پیشنهاد شد و با توجه به اینکه تضمین و تعهدات لازم وجود نداشت و باشگاه مطمئن نبود که کلیه تعهداتی که طرف مقابل ارائه داده است، اجرایی می گردد و شک و شبهه در تأمین منافع باشگاه وجود داشت، از امضای آن خودداری شد.

باشگاه معتقد است هر قراردادی و هر شرکتی که تضمین و تعهدات بانکی لازم را برای اجرا، ارائه کند و برای باشگاه مسجل گردد که این تعهدات، اجرایی خواهد شد، یک لحظه هم دریغ نمی نماید و قطعاً با شرکت موردنظر، قرارداد منعقد خواهد نمود.

در این بین عده ای دایه مهربان تر از مادر شده اند و بعضی نیز ادعا می کنند که باشگاه منفعل عمل می نماید. تأکید می کنیم که ما تعاملات لازم با وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را داریم و دائماً با آنها در ارتباط هستیم و یقیناً کارهای قانونی را انجام می دهیم و متأسف هستیم برای افرادی که وقتی تصمیمی هنوز قطعی و نهایی نشده است را رسانه ای می کنند و جو و فضایی را راه می اندازند که به نفع فوتبال و باشگاه ها نیست.

در تماس هایی که با مدیران سازمان لیگ، طی امروز و روزهای گذشته صورت گرفت، تأکید شد که جلوی این جوسازی ها بایستند و اجازه ندهند که یکسری برای اهداف خود موج سواری کنند و نام خودشان را مطرح کنند و حاشیه هایی برای فوتبال و باشگاه ها درست کنند. بیانیه سازمان لیگ گویای این مدعاست.

سیاست باشگاه پرسپولیس این است تا اقدامی نهایی و به نتیجه نرسیده است را رسانه ای نکند. به عنوان مثال در پرونده کالدرون تا منابع اقتصادی آن تأمین نشد، خبر آن منتشر نگردید. ما به اقدامات سایر باشگاه ها کاری نداریم و تنها سربلندی و موفقیت پرسپولیس برای مان مهم است.

در انتها یک بار دیگر به طرفداران عزیز تأکید می کنیم که برای ما منافع پرسپولیس مهم است و طرفداران مطمئن باشند که ذره ای از حق باشگاه ضایع نخواهد شد و قطعاً منافع باشگاه بزرگ پرسپولیس تأمین خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1856

به "بیانیه تند باشگاه پرسپولیس درباره تبلیغات محیطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند باشگاه پرسپولیس درباره تبلیغات محیطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید