450 مورد بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان کرمان

به گزارش ایپتن، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: از ابتدای اسفندماه سال جاری 450 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری این استان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اجرا شده است.

450 مورد بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان کرمان

با تور لحظه آخری عمان 99 از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش خبرنگار از ، فریدون فعالی. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به بازدید نظارتی از هتل ها، مراکز اقامتی و گردشگری استان با تأکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: از ابتدای اسفندماه جاری تا به امروز 450 بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری انجام گرفته است.

او با اشاره به اینکه مدیران بوم گردی استان کرمان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آموزش های لازم را به وسیله فضای مجازی فرا می گیرند، توضیح داد:باتوجه به اینکه 330 واحد بوم گردی استان کرمان در مناطق مختلف واقع شده اند، آموزش های لازم به صورت مجازی انجام می گیرد.

فعالی اظهار کرد: دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمامی تاسیسات گردشگری استان کرمان ابلاغ شده است و همه این مراکز ملزم به رعایت این دستورالعمل ها هستند.

او با تأکید بر اینکه تا اطلاع بعدی هرگونه گردهمایی و برگزاری مراسم در تأسیسات گردشگری استان کرمان ممنوع است، توضیح داد:این استان دارای 36 هتل و هتل آپارتمان، 30 مهمانپذیر، 6 هتل سنتی، 14 سفره خانه سنتی و 55 مجتمع تفریحی و پذیرایی است.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 756

به "450 مورد بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "450 مورد بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید